SHARE TOGETHER - REKUVA 


Share Together son yarışında ne koştu ama. Önlere çok güzel geldi. Bütün rakiplerini geçti ancak dışından gelen grup birbirini sürükleyince o içeride yalnız kalıp altıncılığa düştü. Mücadeleyi seven bir at. Yanında rakip olmayınca eksik koşuyor. O yüzden sonlarda gelmek onun çok işine yarar. Ayhan da bugün o ustalıkla binerse kazanır. Rekuva, bu gruptan çok daha güçlü atlarla koştu. Bugüne kadar kısa vadeli, açık yarışlarda ortaya koyduğu performans ortada. Özellikle geçen yıl İzmir'de Grup 3 yarıştaki beşinciliğinde gücünü görmüştük. Her yarışında aynı koşamasa da o kimi zaman yaptığı iyi yarışlarından birini yapabilirse bugün bu grubu geçebilir.

SECRET BLOOD


İki yaşlılığında Hasanet'i, Kingsman'i geçti. Son iki koşusunda da kazanan atlarla arasında pek bir mesafe olduğu söylenemez. Birini yarım boy farkla, diğerini de 2-3 boy farkla kaybetti. Baba Hakkar, 2800'de bile yarış kazandı. O yüzden Özcan kardeşimle bu mesafede, bu grupta kazanacağından zerre şüphem yok. ZÜLFİKARYELİ

Egebeyi'nin, Dayı Dayı'nın, Manidar'ın kardeşi. Uzun kumda uçar gider. Daha beklediğim seviyede koşamıyor. Fakat bu yarışa baktığımızda rakiplerinin çok da güçlü olmadığını söyleyebiliriz. Murat Gündüzeli kardeşim de geçen defa ekürisi yle kazanınca aprantisi çok da üstüne gitmemişti. Ondan önceki çim yarışı da benim tarafımdan dikkate alınmıyor. Kumda çok başka bir at olduğunu bugün göstermesini bekliyorum.


Hasan Kurtuluş Bursa At Yarışı Tahminleri

3.4.7.8.2.10
6.1.9.12.10.8
7.2.4.8.9
7 SECRET BLOOD BANKO
11.1.12
15 ZÜLFİKAR YELİ // 10.8.12

37.8 TL // 151.2 TL