GİZLİ EKÜRİ İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ


Günün ilk ayağında elle tutulur bir jokeye kavuşan ONE EYE ONE HEART'ın idmanlarında ağır kilolar altında çıkardığı dereceler de oldukça tatminkar. İlgililerinin maidene veda etmeye hazırlandığını düşündüğüm tayı favori olarak öneriyorum. Ara sonrası 1200'ü 1.15.71 derece ile bitiren SUNNY LIFE ve ilk startında sergilediği performansı beğendiğim SCOOBY DOO rakip olarak düşünülebilecek safkanlardır.

İkinci ayakta ise son ikinciliğinde toparlandığını göstermekle beraber hem çim hem de kum performansları iyi olan ZAMAN YOLCUSU grup denkliği, mesafe ve pist uyumu ile ön plana çıkıyor. 

Babası Maxios'un Avrupa'da uzun mesafede G1 birincilikleri bulunmakla beraber annesi Quilanga da aynı şekilde G3 galibiyeti bulunan tam bir uzun mesafe atı. olan TURKISH LEGEND zaten maidenden çıktığı günde de mesafe istediğini belli etmişti. Bugün ideal şartlarda kazanmasını bekliyor ve banko olarak öneriyorum.

Aynı mesafede Binbir gibi güçlü bir rakibe jokey hatası yüzünden kaybeden ERDURAN sonraki koşusunda kilo farklarından etkilenip üçüncülükte kalmıştı. YILMABAŞAR, DEDESABRİ ve ENDEREFE gibi kalite isimleri pistlere kazandıran Tamerinoğlu - Taşkent eşleşmesi olan Erduran'ın bu tip mesafelerde başarılı işlere imza atmasını bekliyorum. Birbirini her an geçebilecek potansiyeldeki safkanların mücadelesinde bir adım önde tutuyorum.

Süratli safkan GÜNGÖR AĞA bugün önde istediği tempolarla götürebileceği bir grup bulmuş durumda. Aprantisi ilk kez binecek olmasına karşın son dönemde Kafadar'la yaptığı yarışlardan ötürü benim güvenimi kazandı. Bugün tempoyu tatlı tutar ve düzlükte sermayeyi alırsa geriden gelip yakalayabilecek bir rakibi bulunmuyor. Küçük kuponlarda tek olarak değerlendirilebilecek bir isim.

Geçtiğimiz yıl kısa mesafede iyi yarışlar yaparak yaşça büyük rakiplerini geride bırakmayı başaran ve bu sene orta ve uzun mesafe koşularının ardından kısa mesafeye dönen BEKİRİM, buradaki rakibi El Assesino'ya fotoda kaybeden AĞAÇELİK ve mesafe biraz kısa olsa da FAIR MONT üçlüsü günün son ayağında öncelikli olarak kuponlardaki yerini almalıdır.

Değerli dostlar, yeni sezon açılıyor. Kısa bir süre sizlerden ve yarışlardan uzak kaldım fakat arayı kapatıyorum yavaş yavaş. İnşallah ekip olarak geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi başarılı tahmin ve yorumlarımızla sizlere destek olmaya devam edeceğiz. Bu süreçte bizleri destekleyen herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Herkese bol şans dilerim.

Gizli Eküri İzmir At Yarışı Tahminleri 


4.7.6
7.9.10.5.11.8.2.6
5 TURKISH LEGEND BANKO 
4.1.2.3
2 GÜNGÖR AĞA // 3.1
6.5.1 // 7.10.11.3

16,8 TL // 117.6 TL