Birbirine denk safkanların mücadelesine sahne olacak yarışta uzun mesafe hızlı gitmesi muhtemel yarış kiloları ağır isimler start alıyor kimisi şart doldurmak istemeyecek kimisi de kilonun ağırlığında edilecektir. Gruba göre kuş gibi start alan Kışlalı ve Muhrip ile anneden kardeş olan Karayama için bence şartlar çok uygun kazanmasını bekliyorum ve günün bankosu olarak öneriyorum.

MAKTAYMAN-DOWN TOWN Bu sene Şanlıurfa ve Adana pistinde yarışlar kazanan seri isim olan Maktayman önde yalnız kalırsa beyaz bayrak ayna yapabilir. Son yarışlarında çıkışa geçen daha sert rakipleri bile geride bırakan Down Town ikilisi yeterli olacaktır.

FÜLANE-GÜLRUH HATUN Dereceli yarışlarının ardından ara veren Gülruh Hatun daha sert rakipleri geride bırakırken bugün ekürisi FÜLANE'de hazır durumda. Daha form tutmamış ve zayıf rakipleri yanında günün bankosu olarak öneriyorum..

ULUKIZ Son üç yarışını kazanırken hemen hemen geçtiği tüm rakipleri arasında  Sanberk zorlayacak isim olarak bir adım öne çıksa da ben bugün de Ulukız dan beyaz bayrak ayna bekliyorum.Saadetin Boyraz ile 1200//1.23, 1000//1.09 ve 400//28 rahat galobu sonrası 27//56 iş yapan safkan günün en sağlam bankosudur.

Dün İzmir'de AGF tablosunun son sırasında yer alan Turkish Legend bankosuyla ikramiyeye uzandık ancak onun dışında beklediğimiz sürprizler gerçekleşmeyince cep harçlığı alabildik. Bugünkü İstanbul programı sürprize açık duruyor. Umarım düşündüklerimiz yarışlara yansır ve bu kez yüksek bir meblağ alabiliriz. 

Geçtiğimiz yıl uzayan mesafelerde çok iyi işlere imza atmakla beraber ara sonrası yarış kazanmayı da başaran Khan Of Ghost bu koşuya da uzun işlerle hazırlanmış ve eksiklerini gidermiş görünüyor.  Daha önce bir kez buluştuğu jokeyi ile bu kez kazanmaya yakın gördüğüm safkanı günün alternatif teki olarak öneriyorum. 

Son iki koşusunu çok kolay kazanan Prince Of The South son startında 1200 metreyi 1.11 yaparken 57.5 kg sıkletle start almıştı. Bugün ise 50 kilo gibi çok daha uygun bir ağırlıkla koşacak. Önde temponun da yüksek tutulacağını düşündüğüm bu koşuda etkili sprinti ile sonuca gitmesini bekliyor ve günün bankosu olarak öneriyorum. 

REKLAM


Gizli Eküri İstanbul At Yarışı Tahminleri 

3.10.7.6.5.12.11
7 KHAN OF GHOST // 9.5
6 PRINCE OF THE SOUTH BANKO
3.2.9.7
4.6.12.5.3
3.7.6.4.1

42 TL // 126 TL