YELLOW LEGEND


Son dördüncülüğünü izledikten sonra uzun çim yarışına çıksın diye beklediğim bir at. Annesi Marcatobianca'nın 2012'de güzel bir ekmeğini yemiştim. Son yarışında da mesafe kısa geldi. Mertcan Çelik kardeşim de atını daha yakından tanıdı. Yine beklemesini yapar, sonlarda da yarışı kopartır.


BEKİR


Ağır kilolu olması aldatmasın. Yarışın tam istediği gibi gidecek olması bir yana daha önce Karataş'la koştuğu iki yarışını da güle oynaya kazandı. Bunların birinde de 61 kiloydu. Karataş, bu ata hazır olduğunda biniyor. Zaten benim fikrime göre bu sene bu at daha iyi gruplarda koşma adayı. Halis kardeşim her zamanki ustalığıyla 163 kilo olsa da yine kolay kazanır. 

ALTINKAPLI - CHRIS BEY

ALTINKAPLI'nın son üçüncülüğü yanıltmasın. Bu at, değişik bir at. O gün zaten kazanmak gibi bir derdi yoktu. Hedefi bu yarıştı. Çünkü kazansaydı, kazancı 110 bin TL olacaktı ve burada koşamayacaktı. Kaizbertler bu şekilde yarış seçerek koşturuluyor ki şartları dolmasın. CHRIS BEY de ilk koşusunda gücünü gösteren atlardan. Yapılan jokey değişikliğinin sebebi, ilerleyen günlerde yapılacak olan Grup koşular. Karataş da bir denesin, gücünü görsün. İkisi arasında şekillenecek bir koşu.


Siteye her girdiğimizde 1 adet reklama tıklamayı ihmal etmeyelim. Şansınız bol olsun.

Hasan Kurtuluş İstanbul At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

7.2.6.1.3.4
12 YELLOW LEGEND // 5.2
2 BEKİR BANKO
1.2
6.1.8.2.4.3
1.6.8.7.4.2 // 11.10.12.5

30.24 TL // 151.2 TL