Adana kumunda zaman zaman başarılı olan çim pistte daha etkili olacağına inandığım ÖZDEMİR BEY, geçtiğimiz yıl Ankara çiminde daha sert rakipleri geride bırakan İNAZUMA ve Gazi Şampiyonu Pan River ile kardeş olan (Nevayin) temsilcisi OKANDE sırasıyla şans verdiğim isimlerdir. 


ŞANLIURFA YARIŞ HAYATI RİSKLİ ATLAR


1. KOŞU

YUSUFEFE: Kariyerinin son koşusuna çıkacak olan safkan kesinlikle pistten birinci olarak ayrılmalı. Aksi halde koşulara kaydı yapılmaz ve ahır tahsisi iptal edilir. 

5. KOŞU

FLICKAM: Son 3 koşusu olan safkanın yapacağı her tabela işine gelmekle beraber en az üç tabela veya iki ikincilik yapması halinde rahatlayabilecek. 

6. KOŞU

ÖZDURANOĞLU: Son 5 yarış hakkı kalan safkanın en az bir defa daha kendisine tabela içerisinde yer bulması lazım. 

02 Nisan Mahmut Özer Bursa At Yarışı Tahminleri 

4-NEW TRANSATLANTIC Daha önce burada ki rakiplerinin hepsini geçme başarısı gösteren safkan, önde üç isimin hızlandıracağı koşuda ön plana çıkıyor. Düzlüğe kadar rahat şekilde gelerek önde diğer rakiplerinin temposunun düşmesiyle yalnız kalacağını düşündüğüm Alidev'den kurtularak geriden gelecek olan sprinter rakiplerinin ataklarına direnerek koşuyu kazanacağını düşündüğüm için günün bankosu olarak öneriyorum.

MANİDAR Çok uygun rakipleri bulup önde yalnız kalacak olan safkanın son yarışı ölçü değil. Daha önde daha sert rakipleri bile geride bırakan isim ilk atımdır. Son yarışları kötü olsa da takibimde olan BİLGİN KADİR ikilisi bu ayak için yeterli olacaktır. 

6-KAYRABEY Miaden dan bir türlü çıkamamasına rağmen bu gruptan farklı performans ortaya koyan safkan, değişen jokeyi ve sık koşmaktan etkilendiği yarışları arkası 10 günlük dinlendirilerek çıkacağı yarışta günün alternatif tekidir.