NALKAPON İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ 


Gücümü görmeyen kalmadı. Bankolarımı tartışanlar ortadan kayboldu. Müthiş İstanbul kurgumla resital yaptım resital yeğenim. Cebin şişti mi bakalım? Aman ha yeğen aldığın parayı borçlara yatırma; sana vereceğim müthiş bombalar var. Sonra bana gelip, Dayı param yoktu, deme. Kenara koy bekle. Bugünkü İzmir çerez parası vermez haberin ola. Senin için dinamit lokumlarımı döşeyip kapattığım koşularda patlamalar olursa cebin yine şişer. Yoksa 300 gram leblebi yanına 2 kutu bira alır keyif çatarsın. Sakın ola ganyancıya yazdırma, borçlu kalman mümkün. 

Gargara Osman da müthiş kurgumu değerlendirmiş ama Şahinşevket bankoma da güvenip yatmış. Onun için ne kadar üzüldüğümü anlatamam yeğenim. Ona bugün söyledim; Gargara bana bak biraz sabret. Etrafına topladığın birkaç hayranıma da bunu söyle. Size özel müthiş bir kurgu hazırlamam an meselesi. Sabrın sonu selamettir bu böyle biline. 

Çim koşularının cirit atmasına 8 gün kaldığı, güdümlü füzelerimin hedefe kilitlendiği söylentileri doğrudur. Eskiden olduğu gibi 20-30 ganyanlı bankolarıma hazır ol yeğenim. Seni ihya etmek için sabırsızlanıyorum. Ama sen sitedeki yeğenlerimi ihya etmiyorsun. Sayfama her girdiğinde görevini yap diyorum, dinlemiyorsun Dayını. İnadın inat, bedava sirke baldan tatlıdır yeğenim ben de biliyorum ama sana hiç yakıştıramıyorum bu tavırları haberin ola. Ahde vefan yok mu senin? Bu değirmen nasıl dönecek böyle? En sonunda kefen paramı sitedeki yeğenlerime göndermem söz konusu. Haydi bakalım yeğenim sayfamdan çıkmadan önce üstüne düşeni yap. Sana ne yapman gerektiğini anlatmaktan tükendim. Daha fazla konuşmak istemiyorum. Gözlerinden öperim, şansın bol ola.