SEALIWAY: Kariyerinin ilk koşusunda aynı mesafede gösterişli bir birincilik elde etti. Bugün yine başjokeyi ile koşacak olan safkan üst üste ikinci birinciliğini almaya yakın görünüyor. Günün bankosu olarak değerlendirilebilir.


ELLERSLIE LACE // MISS EXTRA: Ellerslie Lace, son iki koşusunda Grup 3 ve Grup 1'e katıldı. İkisinde de az farkla kaybetti. Diğer rakipleri ilk defa bu seviyede koşacaklar. Tecrübesiyle ön planda tutulmalıdır. Miss Extra üç hafta önce Deauville'de aynı mesafede buradaki rakiplerinden Golden Crown, Secret Time ve Porcelaine'yi geçti. Bugün en azından onlara yeniden hakimiyet kurması beklenebilir.

KENWAY: Katıldığı son Grup 1 mücadelede 2 boy farkla kaybetti. Geçtiğimiz yıl Grup 3 kazanan safkanın, bugünkü jokeyi Boudot ile Listed koşu kazanmışlığı da var. Ayrıca geçtiğimiz sene yine Boudot'la bir Grup 1 yarış koşmuş. Bu kez Grup 3'te mücadele edecek olan safkan, daha sert rakiplerle mücadele etmeye alışkın ve o yarışlarında da iyi yerlerde bitiren bir isim. Murat Kaya CHANTILLY At Yarışı Tahminleri

9.8.6.2
1 SEALIWAY BANKO
5.7.2 // 4.6.1.3.9
1.12.11.7.2.3.14
7.4 // 1
5 KENWAY // 3.1.7

8.4 TL // 134.4 TL