En Son!

6/recent/ticker-posts

02 Haziran İngiltere KEMPTON At Yarışı Tahminleri (GENİŞ YORUMLU)

1. KOŞU

1 LATIN KNIGHT, şubat ayında biraz daha uzun mesafede ikinci olmuştu. Southwell'deki düş kırıklığına sebep olan dördüncülüğünden sonra yeniden burada koşacak olmasıyla ilk şansı hak ediyor. 11 Hold Fast'in Goodwodd'daki son ikinciliği etkileyiciydi. 7 Mafia Power ve 8  Nashy ikilisi de benzer şekilde ilk yarışlarında iyi performans sergilediler. 


2. KOŞU

8 OLYMPIC CONQUEROR, 2400 metre mesafede kazanırken çok iyi bir görüntü sergiledi. Yakaladığı formu zorunlu arada da koruyan safkan bugün de birinciliğin güçlü adaylarından. 6 Scofflaw, Wolverhampton'da şartlı mücadelede üçüncü oldu.  10 Sootability, geçen sezon Windsor'da bir buçuk boy farkla kazanmıştı. 9 Lexington Law ve 12 Dawry ikilisi de sentetik pistteki başarıları ile dikkate alınmalıdırlar.3. KOŞU

6 CHARMING KID, son koşusunda bu mesafede üçüncü olurken kazanan atla arasında 1 boy fark vardı.  Bu kez daha iyi koşmasını bekliyoruz. 5 Jack The Truth'ın Southwell pistindeki beşinciliği görmezden gelinebilir. Çünkü bir önceki yarışında politrak pistte iyi kazanmıştı. 10 Benny And The Jets kasım ayında bu pistte az farkla geçilmişti. Bugün yeniden tanıdığı pistte koşacak olmasıyla düşünülebilir.

4. KOŞU

Tam bir kum pist orjinine sahip olan 1 ARMY OF INDIA, şampiyon antrenörü Mark Johnston ile bu yarışa çok iyi hazırlandı. Bir yaşındayken 52,000 pounda alınan 5 Host'un anneden kardeşi Grup yarışta plase yapmış bir safkan.  7 Kawaalees, 115,000 gineye satın alındı ve Havana Grey'in tam kardeşi.  10 Science ise 170,000 gineye satın alındı ve orjin bakımından oldukça süratli bir tay izlenimi veriyor. 

5. KOŞU

Willima Haggas tarafından antrene edilen 3 COLD FRONT'in Newburry'deki ilk koşusunda geçildiği safkan bir sonraki yarışını da kazandı. Safkan o günkü performansını tekrarlayabilirse bugün kazanabilir. City Walk, Newmarket'taki ilk koşusunda iyi bir izlenim bıraktı. 1 Captivated, kötü ilk koşusunun ardından bu pist ve mesafede katıldığı mücadelede üçüncü olurken önemli ölçüde ilerleme kaydetmişti. Bunu sürdürebilirse bugün de şanslı olacaktır. 

6. KOŞU

2 FIRST RECEIVER, kasım ayında bu pist ve mesafedeki koşusunda bir buçuk boy farkla ikinci olmuştu. Sir Michael Stoute'un antrene ettiği safkan dünya çapında başarıları olan Ryan Moore biniyor. 3 Imrahor, Newbury'deki ilk koşusunda bir boy farkla birinciliği kaçırdı.  5 Mr Poy de aynı pistte ikincilik elde eden bir safkan.  8 Photograph, Newmarket'taki ilk koşusunda ikinci olurken oldukça etkileyiciydi.

7. KOŞU

Dettori ile piste çıkacak olan 4 GALSWORTHY, iki koşusunda da sert rakiplerle mücadele etti. Sonuncusu ise Newcastle'da ve sentetik pistteydi. 3 The Glancing Queen, Cheltenham'da engelli yarışta kayda değer bir sekizincilik yaptı. 8 Retrospect, ilk kez koşacak olan atlar arasında en dikkat çekici olanı.  

8. KOŞU

6 LONDON EYE, geçtiğimiz sezon antrenör Sir Michael Stoute adına koşulara iştirak ediyordu. Bu yıl yeni antrenörü ile ilk kez piste çıkıyor ve Ryan Moore deklaresi de dikkat çekiyor. 12 Secratario, Chelmsford'da kazandığı yarışa göre bir buçuk kilo daha ağır koşacak olsa da burada iddia sahibi atlar arasında. 11 Ned Pepper, geçen yılı bu pist ve mesafede üçüncü olarak kapatmıştı.  Richard Fahey'in tayları ara sonrası yarışlarında nadiren kazansalar da 3 Kensington Art Haydock'ta benzer grupta az farkla geçildiği yarışta ilgimizi çekti.9. KOŞU

3 ROCKETEER, kariyerine Wolverhampton'da etkili bir birincilikle başladı.Bugün iki kilo daha ağır koşacak olmasının dezavantaj teşkil edeceğini sanmıyoruz.  10 Rodney Le Roc, son ikinciliğinde Rockeeter'a yarım boy farkla geçilmişti. Bugün rövanşı almak isteyecektir. 2 Sparkling Diamond sevdiği mesafeye döndü ve formunda ilerlemeler var.

NOT: Başka hiçbir sitede olmayan İngiltere gazete ve bültenlerinin tahminlerine www.yarisanat.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar