1. KOŞU

15 Tejano, Ekim ayında Galway'de beşinci olurken iyi bir performans sergilemişti. Bu kez uzayan mesafede daha iyi koşması beklenebilir. 2 BRINJAL,  geçen yıl biri 1600 metrede, diğeri de 1400 metrede olmak üzere iki kez piste çıkmıştı. İyi orjinli safkan, usta ellerde hazırlanıyor olması ile favorimiz. O'brien antrenesindeki 5 Ennistymon'un da bugün ilerleyen formu ile daha sağlam bir yarış yapmasını bekliyoruz.


2. KOŞU

O'Brien antrenesindeki Galileo tayı 4 DAWN PATROL, ekim ayında Tipperary'de edindiği tecrübenin ardından bu kez tam mesafesinde koşacak olmasıyla dikkat çeken bir isim.  79 handikap puanına sahip olan Noel Meade antrenesindeki 3 Charlie Bassett, grubun tecrübeli tayı. İlk koşusunda 1400 metre mesafede üçüncü olan 15 Tiger Moth, bu kez yatkın olduğu mesafede çok iddialı olacaktır.

3. KOŞU

4 Iberia, Royal Lodge'da üçüncü olduktan sonra burada Grup 3 mücadelede ikincilik elde etmişti. Bugün ilk kez takacağı kapalı gözlüğünde faydasını görecektir. Naas'ta 1600 metre mesafede kazanan Galileo tayı 5 RUSSIAN EMPEROR, uzayan her mesafede daha iyi koşmasını beklediğimiz bir isim. Bugün daha da yatkın olduğu 2000 metrede yarışın en şanslı atı konumunda.  

İstikrarlı safkan 1 Agitare ile Tipperary'de maiden kazanan 6 Sunchart yarışın sürprizleridir.


4. KOŞU

Curragh'ta 1200 metre mesafede Grup 2 koşuda Albigna arkasında çok harika bir ikincilik elde eden 11 PEACE CHARTER, Ağustos ayından beri istirahatte.  Pistlere döneceği bu mücadelede çok etkili olmasını bekliyoruz. Geçen yıl Curragh'ta bu mesafede ve Grup 3 mücadelede iyi koşan 1 A New Dawn, favorinin en sert rakibi durumunda.

9 Know It All, 4 Celestial Object ve 10 Love Locket yarışta şans bulabilecek diğer safkanlardır. 

5. KOŞU

Bu yıl erkek tay denemeyi kazanan Kameko'nun ardında üçüncülük elde eden 8 YEAR OF THE TIGER, antrenör Aidan O'Brien'ın usta ellerinde hazırlanıyorolmasıyla burada ilk şansı hak ediyor. 

Geçen yıl handikap yarışlarda iyi neticeler elde eden 2 Dark Vader ile kariyerinin ilk koşusunu kazanan 7 Ten Year Ticket ve yetenekli safkan 3 Edward Hopper favoriye rakip olarak gösterilebilirler.


6. KOŞU

11 STAR OF CASHEL, iki yaşlılığında katıldığı üç koşunun ilk ikisinde güven veren performanslara imza attı. Bugün ilk kez bu mesafeye çıkan safkanın farklılaşarak gücünü göstereceğini düşünüyoruz. Kodiac tayı 12 Cindy Bear, ilk kez handikap mücadelede boy gösterecek olmasıyla şans bulmasını beklediğimiz bir diğer isim. Geçen yıl Dundalk'ta kum pistte aşama kaydeden 7 Ioronta'nın çimde daha iyi koşmasını bekliyoruz.


7. KOŞU

Bu pist ve mesafede yarış kazanan 2 AIRGEAD, geçen yıl Gowran'da bir boy farkla ikincilik elde etmişti. Bugün iyi bir geri dönüş yapabileceği rakiplerle mücadele edecek. Tecrübeli safkan 1 Munfallet, bu yıl çim pistte etkili koştu ama çim piste de yabancı değil. Mart ayında Dundalk'taki üçüncülüğü ile 7 Goodwood Showman, koşunun bir başka şanslı atı.