Gazete At Yarışı Tahminleri


GAZETE AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Gazete at yarışı tahminleri ya da yarış sever deyimiyle gazete tahminleri düzenli olarak ücretsiz  siteniz Sihirli Kantarma'da. 

İstanbul'u At Yarışlarını Diğer İllerden Ayıran Özellikler 

İstanbul'da düzenlenen at yarışlarını diğer illerden ayıran en önemli unsur büyük at ve jokeylerin burada daha sık bir araya gelmesidir. Eğer bir at İstanbul'dan bir başka şehre koşmaya gittiyse kalite gözüyle bakılır. Başka pist ve şehirlerden buraya gelip başarılı olan atlar da mevcuttur ama buradan başka bir sahaya gidenler kadar sayıları yoktur. Bu sebepten güvenilirliği yüksek, toplanan para fazladır. Yarış severlerin en çok ilgi duyduğu yer denilebilir. Bu yüzden İstanbul Gazete at yarışı tahminleri de ayrı bir öneme sahiptir.

Yazarlarımız arasından özellikle Selim Pusat, İstanbul gazete at yarışı tahminleri dışında yorum yayınlamamaktadır. O da yukarıda saydığımız etkenleri dile getirmekte ve şeffaflığından ötürü bu şehrimizde yapılan yarışlara yöneldiğini söylemektedir. Zaten bir il üzerinde yoğunlaşıp, oradaki atları takip etmek, yarışları incelemek daha kolay olduğu gibi başarı oranını da yükseltmektedir. Düşünsenize 9 farklı hipodromda yarışlar oluyor ve binlerce at start alıyor. Elbette diğerlerini de izlemeli ve notlar almalıyız anca tek bir noktada yoğunlaşmak her zaman daha yararlıdır. Bu sebepten onun İstanbul at yarışı tahminleri paylaşımları çok kıymetlidir.

İstanbul Veliefendi Hipodromu Hakkında Bilgiler

İstanbul Veliefendi Bakırköy İlçesinde Osmaniye mevkiinde yer almaktadır. Eskiden gezi ve mesire alanı olan bu bölge Enver Paşa'nın 1911 yılında oluşturduğu bilim kurulu tarafından at yarışlarının düzenleneceği yer olarak uygun görülmüştür. 1949 yılında yarışlarda şike ve şaibe olduğu gerekçesiyle yarış severler tarafından hakem kulesi ve tribünler yakılmış ve yarışlara ara verilmiştir. Ardından ise bu arazi Türkiye Jokey Kulübü'ne kiralanmıştır. Bugün halen at yarışları düzenlenmekte ve Türkiye'nin en büyük hipodromu olarak hizmet vermektedir. 596 dönüm arazi üzerinde 2020 metre uzunluğunda ve 36 metre genişliğinde bir çim pist ile 1870 metre uzunluğunda 19 metre genişliğinde bir sentetik pistin yanı sıra 1730 metre uzunluğunda 17 metre genişliğinde bir de kum pist bulunmaktadır. Kum pist, sentetik pistin inşasının ardından idman pisti olarak kullanılmaya başlanmıştır. İstanbul gazete at yarışı tahminleri bu hipodromda koşulan yarışlar üzerine yapılmaktadır.

İstanbul Veliefendi Hipodromu'na Nasıl Gidilir?

İstanbul Hipodromu'na ulaşım oldukça basittir. Anadolu yakasında oturanlar Marmaray vasıtasıyla Kazlıçeşme'ye geçerek buradan hareket eden minibüsleri kullanabilirler. Dileyenler Metrobüs aracılığıyla Zeytinburnu durağında inerek tramvay ve metronun hemen yanındaki dolmuşlarla yaklaşık 8-10 dk arasında süren bir yolculuk sonrasında hipodromun giriş kapısının önünde inebilirler. Anlaşıldığı üzere tramvay ve metro aracılığıyla da ulaşım mümkün olmaktadır. İstanbul at yarışı tahminleri erişimi için de Sihirli Kantarma'yı ziyaret edebilirsiniz. 

Şehir dışından gelip de Harem otogarında inenler taksi yahut otobüs ile Üsküdar'a geçerek buradan Marmaray'ı kullanabilirler. Bu mesafe yürüyerek de gidilebilmektedir. Gelmişken Kızkulesi'nin yanında geçip boğazı izleyeyim; İstanbul'un siluetine bakayım diyenler olursa hava şartlarına göre tercihlerini yapabilirler. Yürüme süresi yaklaşık 15 dkdır.

Esenler otogarına iniş yapanlar için ise oldukça basit bir güzergah mevcut. Hemen otogarın içindeki metro ile Bakırköy'e geçip yürüyebilir veya Zeytinburnu durağında inerek dolmuşu kullanabilirsiniz. İstanbul gazete at yarışı tahminleri için de sitemizi ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz.Tıkla Git

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Lütfen yorum yazarak düşüncelerinizi bizimle paylaşın.