27 Ekim ANKARA Gazete At Yarışı Tahminleri


LADY OF KANEKO Son yarışını kazandıktan sonra uzun mesafede daha etkili koşacağını gözlemlediğim kısrağın ilgilileri tarafından jokey tercih yapılması da atlarına olan güvenlerini ortaya koyarken yaptığı en son 25 Çok Rahat galobu ile birlikte şansı bir kat daha artırmış durumda. Uzunda daha etkili olacağını düşündüğüm ilk şans verdiğim isim.İki yarış önce kazandıktan sonra son koşusunda sert ve tempolu rakiplerinin yanında dördüncülükte kalıp dişe diş mücadele edeceği rakipleri yanında LANG KAWI ölçekli şablonlara yazılabilir. Bursa pistinde katıldığı 1900 metre kum pistte ikincilikte kalıp İstanbul'da Satış koşusu sonrası yeniden sevdiği pist ve mesafede MANZARA ve yeniden toparlanan MASSANDRA sürprizi gerçekşeleştirebilir.

EZİNE GELİNİ Bu sene bir çok defa kendi kuponumda şans vermeme rağmen katıldığı uzun mesafeli yarışlarda etkisiz kalırken, Kocaeli pistinde kısa ve orta mesafeli koşularda bence bu grup için başarı derecesi oldukça yüksek. Formda aprantisiyle ilk şanslı isimdir. Gördüğü yarışlar sonrası eki formunu bulan ERAYŞE ideal rakipler ve mesafesinde düzlüğe önde çıkabilirse kazanma olasılığı yüksek isimlerin başında geliyor.İki koşu önce burada ikincilikte kalıp İzmir'de ölçü olmayan bir performans ortaya koyan SUMELEK ve yeniden sevdiği mesafede start alacak olan ASLINAZ sürprizde değerlendirilebilir.

SİVEREK DİYARI Bursa pistine aşikar olan safkan Kocaeli'de uzun ara sorası önde götürdüğü koşuyu rakiplerine son anda teslim edip üçüncülükte kaldı. Bu yarış için ekürinin üzerinde durdukları isim koşunun en şanslı ismi olarak kuponlara yazılmalıdır. Bu sene değişik pistlerde ters işler yapan OVA KARTALI rakibinin temposuna ayak uydurabilirse zor anlar yaşatabilir.Son yarışını kazanan kalite safkan İLKAAN bu ayak için yeterli olacaktır.

EMBİRHAN Son koşusunda ekürisi Burkal'a fedai koşarken üçüncülükte kalan safkan bugünkü program içinde en güvendiğim isim olacak.Önde kendisini yıpratacak rakibi olmadığı için formsuz ve daha hazır olmayan rakipleri arasında günün bankosudur.

Duzeltme: Günün dördüncü ayağında İLKAAN 2-numara olarak yazılmıştı.. 3-numara olarak değiştirildi.

Günün son ayağında yarıştan çıkartılan 6-MARMARAY yerine 8-OBRADOVİÇ eklenmitir.

Tıkla Git

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Lütfen yorum yazarak düşüncelerinizi bizimle paylaşın.