İstanbul'da devam eden bir yağmur var. Bu yüzden ben ikinci altılıda çim koşularının kum piste alınacağını düşünerek de bir kurgu hazırlayacağım. Yani hem çime hem de kuma uygun bir kurgu olacak.


RHTYHM DIVINE - ULAN BATOR

İki de kumda da çimde de koşuyor. İkisi de her pistte yarış kazanmış atlar. Yarışın gidiş hattı da ikisinin arasında geçeceğini gösteriyor. Rhythm Divine, Kocaeli'de 1000//1.00 çok rahat galobuyla, Ulan Bator da hem iyi sprintleri hem de ön taraftaki rahat temposuyla bu yarışta birinciliğin ortağı olur. 

ÇAKALINOĞLU - KINGS MAN

Yarışlar kuma alınırsa açık ara favorim Çakalınoğlu. Çalışmasında Çeko Dayı'yı ayırıyordu. İlk üç yarışında kısada iki kere kazandı ama sonra uzunu istediğini gösterdi. En sonda 2000 metrede kazandı. Kings Man, çimde herkesin favorisi. Yarış çimde koşulursa bu defa favorim o. Ama yine de işi kolay değil gibi geliyor. Son ayaktaki bankoma inancımdan bu ayakta çok at yazacağım. 

LA QUERDA

Dişiler arasında sentetik pistte en iyi işleyen isimlerden olması benim program içerisinde güvendiğim atların başında gelmesine neden oldu diyebiliriz. Kısa mesafeyi iyi işleyen kısrağın annesinin kardeşleri 3000 metreye kadar uzanan mesafelerde kazanmış, hatta açık koşularda yer almış isimlerle kardeş. Böyle bir grupta uzun mesafede kaybedeceğini ihtimal vermiyorum. Özcan'ın iki yarışta aldığı birincilikleri devam ettireceğine inanıyorum. 600//36.4, 400//24.8 rahat sprintiyle günün bankosu olarak öneriyorum. Foto Finiş İstanbul At Yarışı Tahminleri

1.3.5.6
1.3.8.5.2.12.6.11
7.9.12.5.4
3.4
3.6 // 8.7.4.2
11 LA QUERDA BANKO