10 Kasım PHILADELPHIA İstatistikleri (JOKEY-ANTRENÖR)


DOUBLE HONOR İlk defa piste çıkacak olmasına karşın farklı orjini ile dikkat çeken safkanın babası EPAULETTE (TOROK) ile aynı kan hattından ve ilk yarışını gösterişli şekilde kazanan Aracı ekürisinde bulunan CRIMIAN WIND ile kardeş. Hazırlıklarında çok iyi işler çıkartıp son olarak 24//36 rahat yaparak tamamlayan isim öncelikle kuponlara yazılmalıdır. 

CİVANIM Verdiği ara sonrası aralıklı olarak Adana pistinde iki koşu görüp, kum pistte etkisiz kalan son yarışında ise sert rakipler arasında düzlükte etkili gelmesine rağmen tam hazır olmadığı için ikincilikte kalmıştı. Bugünkü koşu için 22//35 rahat, 1200//1.14, 1000//1.01 ve 23//36 rahat yapan gün içinde en güvendiğim isimdir.

ÖZPAR Her sonuca açık koşu olmasına rağmen 10 gün önce katıldığı KV-18 yarışta daha sert rakipleri geride bırakırken çizgiye yakın yerde teslim olan isim, günün son ayağında bulunan kaydı ilgilileri tarafından silinmiş ve burası tercih edilmiş. Önde temposunu rakiplerine hissettirecek olmasından dolayı günün ikinci bankosudur. Rakip yazmak isteyenlere bir yarış görüp nefes açan ve piste uyumuyla birlikte hazırlıklarını da beğendiğim TAŞRALI'yı değerlendirebilirler. 

DENİZİM 6 ay sonra Adana pistinde çıktığı ilk koşusunu bugünkü rakipleri arasından kazandığı yarış sonrası Adana pistinde tek çalışma yaparken, son olarak bu pistte 27//1.10 yaptı. Küçük ve ölçekli şablonlara günün üçüncü bankosu olarak yazılabilir. 

KONIGIN Hemen hemen tüm yarışlarında start çıkışında problem yaşamadığı taktirde öne düşen isim uzun zaman sonra piste çıkarak çalışmasını da düzgün şekilde tamamladı. Bugün önde kendisini rahatsız edecek isim olmamasından dolayı sert rakiplerine rağmen uygun kilosunu avantaja çevirerek günün bombasını gerçekleştirebilir.


Etiketler

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.