AT THE RACES BELMONT AT YARIŞI TAHMİNLERİ


1. KOŞU

Bu koşudaki safkanların birçoğunun yakın zamanda kazanabileceğini düşünüyoruz ama bugün 7 COUSIN ANDREW'in günü olacak gibi duruyor. İlk iki koşusunda aşırı güven veren safkan, Castellano ile maidene veda edebilecek durumda. İlk koşusundaki ikinciliği ile 1 Dee Jay ve yeni koşacak olmasına rağmen dikkatimizi çeken 4 Uncle Moonlight ikilisi favorinin rakipleridir.

2. KOŞU

Aqueduct'taki ilk koşusunda usta atlar gibi koşarak kazanan 2 MASTER OF HOPE mesafenin daha da uzamasıyla şansını katlamış durumda olup ikinci birinciliğine yakındır. Kariyerinin ilk koşusunu kazanan bir başka isim 1 Saratoga Affair ile Grup 2 koşudaki beşinciliğinin ardından  5 Spice Is Nice da ihmale gelmeyecek safkanlardır. 


3. KOŞU

1200 metre mesafede elde ettiği üst üste güzel yarışlar yapan iyi bir form yakalamışa benzeyen 9 TERPEYE, normal şartlar altında bu grupta birinciliğin en güçlü adayıdır. Yedi ay sonra pistlere dönecek olan 8 Merlins Muse, daha önce benzer gruplarda etkili yarışları olan bir safkan. Takibimizdeki 6 Wings Of Fury son üç yarışındaki performansıyla burada şans verilmeyi hak ediyor.

4. KOŞU

Koşudaki dört safkan son yarışını kazandı. İçlerinden en dikkat çekicisi ise son koşusunda Aqueduct'ta 7 boy farkla kazanan 8 BEG TO DIFFER1 Superego, da kazandığı koşudaki görüntüsü ile burada iddia sahibi olabilecek bir başka at. Son katıldığı Grup 2 mücadelede bundan çok daha sert rakiplerle karşılaşan 4 Chestertown yeniden dengi rakipler arasında kendini gösterecektir.


5. KOŞU

Katıldığı dört yarışta da benzer gruplarda mücadele eden ve ilk ikiden düşmeyen 
7 MR. ALEC, burada da ilk şansı hak eden bir safkan.
 Todd Pletcher antrenesindeki 2 No Word ve Chad Brown antrenesindeki 4 Value Engineering ikilisi usta antrenörleri, iyi jokeyleri ve başarılı yarışları ile dikkat çekiyorlar. Avrupa'da koştuğu yarışların ardından Amerika'ya dönen 1  Tankerville de yarışın dikkat çeken bir başka ismidir. 

6. KOŞU

Geçtiğimiz yıl Triple Crown'ın son ayağı olan Belmont Stakes'i kazanan 4 SIR WINSTON, o başarısından bu yana ilk kez kendi mesafesinde piste çıkıyor. Son yarışını da kazanan safkandan yine etkili bir yarış bekliyoruz. Başarılı safkan 9 Adventist ve uzun ara sonrası piste dönecek olan kalite isim 2 Rocketry favorinin en ciddi rakipleridir.