SAYDAM ATEŞ: Günün ilk ayağında idman pistinde en çok beğenimi kazanan safkan, Saydam Ateş oldu. Son galobundaki 27//41 çok rahat derecesi ve onun öncesindeki 1000//1.11 çalışarak işi ile ne kadar iyi durumda olduğunu gösteriyor. 

AĞAMSIN // SİVEREK HAN: İdman pistinde rakiplerinden ayrılan iki safkan Ağamsın ve Siverek Han. Ağamsın Müslüm Çelik idaresinde gerçekleştirdiği çalışmasında iç pistte 28//57 çok rahat yaparken o gün Müslüm Çelik birkaç at daha çalıştırıp onu tercih etmiş. Siverek Han ise Urfa'dan gelen bir tay olmakla birlikte start provasındaki 26 çalışarak derecesiyle günün en iyi çalışmasını gerçekleştirdiğini de belirtmek lazım. Ben bugün bu ayağı bu iki safkanla zayıf bırakarak diğer koşulardaki şansımız arttıracağım.LUNA LOVE GOOD: Elbette bu yarışta en çok ilgi çeken safkan Luna Love Good. Şimdiye dek katıldığı yarışlarda rakiplerini sürklase ederek kazanan kısrak, bugün gerçek potansiyelini göstermek için fırsat elde etmiş durumda. Halis Karataş'ın Çaldıran dördüncüsü Last Chance Lady ve Mala Moja'dan inmiş olması da bu koşuda dikkat çeken bir başka nokta. Öne yakın gitmeyi seven kısrak, bugün gidişatın da lehine işleyecek olmasıyla koşuyu kazanmaya yakın görünüyor.


Serkan Yaşar Ankara At Yarışı Tahminleri

Şablonumu dün gece değil de bu sabah yayınlamamın sebebi hava durumuydu. Ancak gün içerisinde pist değişikliği olması durumuna göre de bazı safkanları kuponuma eklemiştim. Bu yüzden herhangi bir değişiklik yapmayacağım. Daha önce kum pistte üst üste üç birinciliği bulunan bankomuz bizi yanıtmazsa şansımızın yüksek olduğu görüşündeyim. 

11.1.8.2.7.5.9
5.7.2.8.16 (3-14)
1.5
6.3 // 1.4
8 LUNA LOVE GOOD BANKO
6.10.2 // 12.11

29.4 TL //  137.2 TL