LION OF BABYLON: Katıldığı ilk koşusunu kazandığı gün, bende gerçekten çok kaliteli bir at izlenimi bırakmıştı. Ancak daha sonra talihsiz bir şekilde sakatlanıp uzun süre pistlerden uzak kaldı. Evvelki sene Haziran ayından beridir düzenli olarak yarışlara katılan safkan yavaş yavaş kendini bulmaya başladı. Bugün mesafenin kısalığı ve de yeniden çim pistte koşacak olmasıyla ilk sıradan yazılmalıdır. 

TARA STREET: İdman pistinde gördüğüm en diri attı. Katsuya, Sherman Oaks gibi atlarla anadan kardeşliği, babasının Türkiye'de koşan sayılı atlarından biri olan Turkish Legend'ın genel performansına baktığımızda 1900 metre ve de üzerinde böyle gruplarda gördüğümüzde iki gözümüzü kapatıp banko yazabileceğimiz bir at olduğunu söylemeliyim. Bugün yarış istediği gibi yavaş giderse sonlarda noktayı koyabilir.


GOLD POLAT: Geçen sene üst düzey yarışlarda mücadele eden safkan bu sezona da iyi bir başlangıç yaptı. Katıldığı son yarışta Jack Sparrow ve de Kayı Ovası ile potoya giren safkan yarım boy farkla kaybetti. Geçen yıl Sait Akson'da da koşan ve de Long Runner'ın bir saniye gerisinde bitiren Gold Polat'a o mesafe biraz uzun geldi. 1900 metre ise bence uygun bir mesafe. Gördüğü yarışın ardından yaptığı kısa işinde daha iyi durumda görünen safkanı günün bankosu olarak işaretleyeceğim. 

Bugünkü koşular yüksek bir ikramiyeye gebe duruyor. Hakkımızda hayırlısı olsun. Herkese bol şans diliyorum.

Serkan Yaşar İstanbul At Yarışı Tahminleri


Şablonumu çim piste göre ayarlayıp yayınlamıştım. Dışarıda olduğum için değiştiremedim de. Herkese hakkını helal etsin.

2. ALTILI

8.1.2.5.13
16.17.4.7.2
4 GOLD POLAT BANKO
3.1.5
6.5.14.9
8.6.19.4.1.17

126 TL