OMER IN MY HEART Verdi ara sonrası bir yarış görüp buradaki rakiplerinden SHARPA'ya geçilen safkan biraz da üzerindeki fazlalıklarla dikkat çekti. Normal şartlar da rakiplerinin bir adım önünde olan kaliteli isim yeterli hazırlıkları ile günün bankosudur.

KHOR KALBA Bu sene iki yarış görüp 1500 kum da ikinci olduktan sonra son uzun mesafeli çim yarışında çok kötü koşan safkan yeniden sevdiği pist ve mesafede start alacak. Uyum içerisinde olduğu jokeyi ile günün ikinci bankosudur.. Tek rakibinin bugün Özcan Yıldırım ile start alacak olan sprinter isim olan ve uygun rakipleri bulan THE MENTALIST olacağını düşünüyorum.


31 Mart Ganyancı İstanbul At Yarışı Tahminleri 

ALTEPE Gerek mesafenin kısalığı gerekse grupta müsait isimlerin olması safkanı bir adım öne çıkartıyor. Önde gitmeyi seven isimlerin olması ve bunların ısrarcı davranmaları sebebiyle alternatif tek olarak öneriyorum fakat ikramiyenin cazipleşmesi adına kendi şablonum da yanına rakip yazacağım. 

YEŞİL YOL Grupta tempo verecek isimlerin çok olması sebebiyle beklemeyi tercih eden safkan çok şanslı olacaktır.Ara Ara gördüğü yarışlar sonrası son koşusu ölçü olmayıp daha önce İstanbul pistinde birincilikleri bulunan isim etkili sprinti ve yetenekli aprantisiyle günün bankosudur.