31 Mart Selim Pusat İstanbul At Yarışı Tahminleri

Günün ilk ayağı zorlu bir mücadeleye sahne olacak her ne kadar form olarak grubun gerisinde kalmış olsa da Flashdance bu grup için sağlam bir orijine sahip bir isim. Apranti yerine jokey tercihi ekurinin kazanmak için çabalayacağını göstermektedir. Resurrection kantarmasını tanıyan jokeyi ile en büyük rakibi olacaktır.

Uçan Uçan daha önce daha önemli isimler start alan isim  Uçanoğlu ile anneden kardeş   fakat grupta on plana çıkan isimler olduğu kadar da arka planda kalan isimlerin varlığı ile zor bir grup olacak. Şahinşevket ve Trakyalı da bu grupta sürpriz yapabilecek isimler.

Right Hunter bu grup içerisinde uygun bir performansa sahip bir olarak idman pistinde dikkat çekiyor. Safkanın akıcı yapısı ile jokey tercihi dikkatimi çeken unsur olmuştu. Safkanın annesinin eşleşmelerine bakıldığı zaman ekurinin beklentilerini gözler önüne seriyor. Ben Aracı'nın gözde aygırı ve kısrağının eşleşmesinden iyi bir ismin doğduğunu düşünüyorum. Günün bankosu olarak öneriyorum.

Altepe bu grup içerisinde kalitesi ile bir adım öne çıkıyor. Derece olarak da gruptan farklı olan isim bu grup içerisinde mesafeye en yatkın isim olarak dikkat çekiyor. Formunu da üst gruplarda aldığı birincilikler taçlandıran Altepe rahat bir yarış yaparak kazanacaktır.

Şükrü son zamanlarda performans olarak arka planda da olsa o yarışların hepsinde rakipler 100 handikap seviyesinden yukarıda isimlerdi. Şükrü kan hattı ile bu grupta söz sahibi olacaktır. Ağır kilosu dezavantajına olsa da mesafenin uzun olması bu grup ile alakası olmaması kazanması için önemli unsurlardır.

Bu grupta iyi bir dereceye sahip olan Lifetime son iki yarışında da güzel yarış yaptı. Bugün tekrar kantarmasını tanıyan jokeyi ile start alacak. Son iki yarışında da formuna binicisinin etkisi çok önemli idi iyi bir sprint ile Crasy Island'ınn hız vereceği yarışı çalacaktır.