NALKAPON İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ


Nasılsın yeğenim, iyi misin? Bültenler tam da istediğim gibi oluyor. Artık tevziye fazla bölüşülmez. Eski günlerimize dönmemiz an meselesi haberin ola. 

Bankolarımın tartışılması hoşuma gitmiyor. Gücümü masaya yatıran bazı densizler ileri geri yazılar yazıyorlar. Onların ağzının payını müthiş bankolarımla vermem söz konusu. Cahile laf anlatamam, görünen köy kılavuz istemez. Üstün altılı bilgim tartışılmaz.

Bugün Süpürgeci Sülo yeğenime güvenim sonsuz. Onun ahırların arasında gezerken topladığı istihbaratı iyi değerlendirdim. Şahin Şevket kıpır kıpırdı Dayı, onun kazanacağını biliyorum ama sen dinamit lokumlarınla sağlama al, dedi. Son ayakta Lifetime banko olur, yanına at yazarsan kaybedersin, yeğenlerin üzülür diye de ekledi. Her ne kadar Lifetime'ın yanında birkaç güdümlü füze görsem de Sülo yeğenimi kırmam mümkün değil. Eğer dedikleri olursa ona Adana dürüm yanında köpüklü ayran ikram edeceğim söylentileri doğrudur. 

Hatırla yeğenim geçen sene seninle büyük bombaları nasıl infilak ettirmiştik. İşte şurada ne kaldı ki hepi topu 10 gün sonra düşmanlarımın acil kapılarında kuyruğa girmesine. Kel Tahminci abi 2-3 aydır müthiş kurgularımın kötü gitmesinden istifade ederek etrafına üç beş kişi toplamış ama sonu yakındır. Önümde diz çökmesi için geri sayım başladı. Korkudan tir tir titriyor. Sen sen ol onun gibi sahtekarlara inanma.

Artık sana düşen müthiş kurgumun yazılı olduğu kağıdı ganyancıya uzatıp müsveddesini yok etmek. Sayfamdan çıkarken de beğenini yapmayı unutma sakın. Sonra aramıza kara kediler girebilir bu böyle biline.