Bugün gün içerisinde yağmur yağacak olursa pistte de değişiklik olacaktır. Ben de bunu göz önünde bulundurup şablonda kumcu atlara da şans tanıdım.


DURU KIZIM - HALLEY

DURU KIZIM'ın orjini iyi. Çalışmaları harika. İdman pistinde de gördüm, fişek gibiydi maşallah. Geçen sene maidenden çıkmadan önce çim pistte grupta denendi. Altı atta beşinci olurken fena değildi. Lucky Foot'un kardeşi HALLEY de iyi hazırlananlardan. Ekürisi Legioner'in de ondan geri kalır yanı yok. Küçük kuponlarda ikisiyle geçilebilir.

ONARBEY

İlk yarışında Altınkaplı'ya çarpıldı. O gün genel olarak iyi koştu. Kurtçabey, Alptuğhan, Uluçkızı, Seldanınoğlu gibi atlarla hem anneden hem de babadan kardeş. İç pistteki etkili çalışmaları formunun iyi olduğunu gösteriyor. Gökhan Kocakaya kardeşim de ikinci kez biniyor. İlk yarışında huyunu suyunu öğrendi. Bugün potoya atacaktır. 

FULL THROTTLE

FULL THROTTLE geçen sene iyi bir iki yaşlı tayın koşması gereken neredeyse bütün yarışlarda koştu. Sadece Çaldıran'da tabelaya giremedi. Onda da yarım boy farkla kaçırdı. Kocakaya'nın Gazi'de kime bineceği konusunda hiç fikrimiz yok. Şu sıralar at deniyor. Full Throttle da bunlardan biri. Sentetik pistteki son çalışması olan 1000m-1.02, 1200m-1.14 rahat derecesiyle benim favorim. 

FIRE OF WORLD daha çimde yüzü gülmeyen atlardan. Bugün İstanbul'da beklenen yağmur pisti değiştirecek kadar çok yağarsa onu şanslı duruma getirebilir. 

Hasan Kurtuluş İstanbul At Yarışı Tahminleri

6.7 // 10.8.1.5
5 ONARBEY BANKO
6.2.1.4.3.5.7
2 FULL THROTTLE BANKO
8.4.1.2.3.7
6.13.16.10.1.3

35.28 TL // 105.84 TL