1. KOŞU

5 MATELLO, bundan daha güçlü rakipler arasında plasede yer buldu. Strasbourg'taki beşinciliğinde de güven verdi. Bugün kazanmak için o yarışından daha iyi koşması gerekmiyor. 


2. KOŞU

2 CALYPSO ROSE, düzenli olarak plasede yer bulan safkan, bu kez kazanabileceği çok uygun bir grup buldu.  Fontainblue'da aradan sonra üçüncü olduğu yarıştaki performansını yinelemesi yetecektir. 


3. KOŞU

5 ON THE EDGE'in son koşusunda Chantilly'deki ikinciliğini çok beğendik. O koşusu 1200 metredeydi ancak kısrak bugünkü mesafede çok daha iyi koşuyor. 

3 End Of Story, bugün üst gruba geldi. Fakat is Salon De Provenc'deki birinciliği ile beğenimizi kazandı. Ayrıca öncesinde sert grupta bir de plasesi bulunuyor. 4 La Mirada, son koşusunda On The Edge'in hemen dibinde bitirmişti.  9 Kentish Waltz, Deauville'deki beşinciliğinin ardından burada en azından tabela şansı bulunan bir safkan olduğunu gösterdi.


4. KOŞU

2 SHAMS BRAZILERO, son üç koşusunda iki birincilik ve bir de ikincilikle harika bir performans sergiledi. Maxime Guyon, Chantilly'de potoda kaybettiği yarışın ardından bugün bu safkana biniyor. O koşusu bu yarışa göre biraz daha uzundu ancak safkan, iddiasını burada da sürdürüyor. 8 Lightoller, son olarak Chantilly'de sert grupta beşinci oldu. Bugün birinciliğin güçlü adaylarından biri olduğunu gösterdi. 4 Chef Oui Chef, iyi kulvardan çıkıyor ve son koşusunda iyi mücadele etti.  İdeal mesafesinde ve denk grupta ihmal edilmemeli.

5. KOŞU

6 KATAFONIC, Deauville'deki ilk koşusunda iyi mücadele etti ve güven verdi. Artan yarış tecrübesiyle bugün çok daha iyi koşmasını bekliyoruz. 


6. KOŞU

4 ANOBAR, düzenli olarak tabelada yer bulan safkanın bugün çok ciddi rakibi bulunmuyor gibi. Saint Cloud'daki son koşusu da iyiydi ve bugün artık maidenden çıkmasını bekliyoruz.


7. KOŞU

Sea The Star'ın kızı 5 BERGAMASQUE, bir yıl aradan sonra pistlere dönüyor. Longchamp'te kazandığı yarışta büyük güven vermişti. Orjin bakımından da bu mesafeye yatkın olan safkan, güzel bir geri dönüş yapabilir.

Üst grupla karşılaştığı son startında Saint Cloud'da dibi gören 4 Kingstar, öncesinde bu denklikte gruplarda çok iyi mücadele örnekleri sergilemişti. Bugün favorinin en ciddi rakibidir.