1. KOŞU

Bugün, şimdiye kadar karşılaştığı rakiplerden daha zayıflarıyla mücadele edecek olan 6 PRIVILEGIO, son startında bu pist ve mesafede üçüncü oldu. Dört koşunun ardından edindiği tecrübe ile ve jokeyinin de safkanı daha yakından tanıyor olmasıyla bugün çok iddialı. En iç kulvar avantajını elinde bulunduran 1 Prized Warrior'un jokeyi ve antrenörü bir araya geldikleri yarışların yarısından birincilik çıkardılar. 9 Row The Boast, bugün en dış kulvardan çıkacak olsa da son koşusundaki üçüncülüğünü tekrarlarsa şans bulacaktır.


2. KOŞU

Bu pist ve mesafede üst üste iki ikincilik yapan 3 LANGUE LIEE, geliyorum, diyor. Son koşusunda bugüne dek en iyi performansını sergileyen safkan, bunu tekrarlayabilirse kazanacaktır. 4 Eartha, son startında daha kısa mesafede çok etkisiz kaldı. Ancak bir önceki yarışında bu mesafede elde ettiği üçüncülükteki görüntüsü iyiydi. Çimden kuma dönen ve daha uygun rakiplerle mücadele edecek olan 8 Koa Kani, bugün çok daha farklı bir performans sergileyecektir.


3. KOŞU

7 TAOS'un bu seviye yarışlardaki performansı çok iyi. İlk kez çime çıktığı son koşusundaki yakın ara ikinciliği de tatminkardı. Godolphin, safkanı çimde denemeye devam ediyor. Jokeyi Samy Camacho'nun antrenör Eoin Harty'nin atlarına bindiğinden kazanma oranı %100. İstikrarlı yarışlarıyla 8 Drillomatic ve son koşusunda startta oyalanmakla birlikte bu seviye yarışlarda iki birinciliği bulunan 3 Lion Charmer da yarışın iddialı isimleri arasında gösterilebilir.

4. KOŞU

Kazandığı mesafeye, kazandığı ekiple dönen 6 CHARGING RENEE, kısa mesafeli yarışlarda üçüncülükte ve dördüncülükte kaldı. Bugün biraz dışarıdan çıksa da bu sorun olmayacaktır. 1200 metre mesafeli son yarışından bir buçuk boy farkla geçilen 4 La Belle De Course, bu kez daha uygun rakiplerle koşacak ve koştuğu her yarışta biraz daha ilerleme kaydetti. Kısa mesafeli yarışları seven 2 Countess Jessica, bugün son yarışına ölçüyle daha kolay rakiplerle mücadele edecek olmasıyla mücadeleye dahil olabilir.


5. KOŞU

Son dördüncülüğünde bu gruptan daha sert rakiplerle karşılaşan, bugüne kadar katıldığı iki yarışta da güven veren 9 K'S FUNHOUSE, biraz dış kulvardan çıksa da bunun üstesinden gelecektir. Jokeyi ve antrenörü de uyum içerisinde olan safkan koşudaki en iddialı isimdir. Çim pisti sevdiğini gösteren ve son koşusunda burada ikinci olurken büyük aşama kaydettiğini gösteren 7 Estilo Peligroso da beğenimizi kazanan ve takibimizdeki atlar arasında. Son altı koşusunda beş kez tabela yapan ve bugün önemli ölçüde daha uygun rakiplerle koşacak olan 1 Valuable Pillow da iddialı safkanlar arasında gösterilebilir.


6. KOŞU

5 TINY TURBO, bugün oldukça sürpriz konumda gösteriliyor. Sondan bir önceki koşusunda Gulfstream'de çok sert rakipler arasında altıncılık elde eden safkan aynı yarışı tekrarlarsa bugün ters bir sonuca imza atabilir. Jokeyi Ademar Santos da şu sıralar çok formda. Dikkat! Son iki yarışından bir ikincilik, bir de üçüncülük çıkartan 1 Merengue, mesafenin de 100 metre daha kısalmış olmasıyla bugün daha şanslı. İstikrarlı safkan 6 Starnd De Oro, devam eden formuyla bugün en azından ilk üçte olacaktır.


7. KOŞU

2 IGOTTAWHITEFACE, iki yarış önce koşu içerisinde yaşadığı birçok sıkıntıya rağmen kazanmasını bilmişti. Dış kulvardan çıktığı son startında yakın ara beşincilikte kalan safkanın antrenörü de şu sıralar iyi form tuttu. Bu pist ve mesafedeki son koşusunu burun farkıyla da olsa kazanan 6 Barrel Of Destiny ile bu ayın başında mükemmel bir birincilik elde ettikten sonra bir üst gruba gelen 3 Alydarius favorinin öncelikli rakipleridir.