Avrupa'nın birçok bahis sitesinin HONG KONG SHA THIN yorumları sizin için derlendi. 

BÜTÜN KOŞULARA AİT YORUMLARIN TAMAMINI KARDEŞ SİTEMİZ YARIŞAN AT'I ZİYARET EDEREK OKUYABİLİRSİNİZ. EN ALTTAKİ BAĞLATIYA TIKLAYARAK SAYFAYA ULAŞABİLİRSİNİZ.

AYRICA DÜN 2 TL'LİK ŞABLONLA FRANSA'DA SON AYAĞI GÖREN BAHİS SİTELERİNİN GENİŞ YORUMLU TAHMİNLERİ DE YARIŞAN AT'DA YAYINDA. 


1. KOŞU

Günün ilk koşusu 1200 metre mesafede ve klas 4 seviyesinde olacak. Biz bu mücadelede bu ayın başındaki koşusunu kazanan 8 Little Thunder'ı tutuyorum. Bugün 3 kg daha ağı koşacak olsa da bu mesafede çok başarılı bir at. Kazandığı jokeyi Victor Wong idaresinde bir kez daha potoyu önde geçebileceği şartları buldu. 


2. KOŞU
2 HIDDEN SPIRIT son iki koşusunu kazandı ve her ikisi de 1600 metre mesafedeydi.  Bugün mesafenin uzaması ve safkanın iki kilo daha ağır koşacak olmasının bir problem teşkil edeceğini sanmıyoruz.  Üst üste üçüncü birincilik gelebilir.
6 Curling Luxury, çim pistteki ikinciliğindekilere kıyasla bugün epey uygun rakiplerle karşılaşacak ancak Purton ondan indi ve son üç koşusunda birlikte olduğu, ilk kez kum piste çıkacak olan ve halen maiden safkan 11 Virtus Star'a bindi. 
7 Hay Run, Nisan ayında burada bir boy farkla geçildiği yarışa göre iki kilo daha eksik koşacak.  4 Sky Gem, çim pistte ve 2200 metre mesafeli koşuda kazanmıştı.  Bir diğer birinciliği ise bu mesafedeydi. 3. KOŞU
11 Demons Rock gerçek formuna ulaştı. 1000 metre mesafeli çim pist yarışındaki ikinciliğinin ardından,  bu pist ve mesafede galibiyete uzandı. Üstelik o, kum pistteki ikinci yarışıydı.  Fakat bugün, birincilik elde ettiği Zac Purton onu tercih etmeyerek 5 JADE THEATRE'ye bindi. 
7 Though Shall Sing, geçen ay bu pist ve mesafede kazandığı yarışa göre iki kilo daha ağır koşacak.  12 Adonis'in form durumu iyi. 1 Fearless Fire, 2018 kasım ayından beri bu kadar düşük bir klasta koşmamıştı. En son koştuğunda da kazandı.