TJK TV Canlı Yayın
Canlı
wb_sunny

Son Dakika

09 Aralık Yabancı Yarış Profesörü Dubai Meydan Tahminleri

09 Aralık Yabancı Yarış Profesörü Dubai Meydan Tahminleri9 ARALIK YABANCI YARIŞ PROFESÖRÜ DUBAİ MEYDAN ALTILI TAHMİNLERİ

BİRKAÇ SANİYE İÇİNDE YÖNLENDİRİLECEKSİNİZ.

YEDİLİ PLASE: Buraya üst gruptan gelen 5 Sugar Bolt'un daha önce katıldığı ve kazandığı koşuların ikramiyesi en düşük 45.000 $'dı. Bu yarış ise 18.000 $. Ne kadar üst gruptan geldiğini siz düşünün. 8 Tipsy Again, Tampa Bay'da kum pistte iyi koştu. Eğer çim piste de uyum sağlarsa o da üst sıraları zorlar ve ilk ikiye girebilir. Ayrıca bugün Gulfstream'de yağmur bekleniyor. Eğer pist değişirse Tipsy Again'i yazmamak hiç doğru olmaz.
1. AYAK
Bu safkanların bazıları dün ilk ayaktan silindi. Belli ki pist değişikliği olmasını bekliyor. Bu atlar: Makinelegacy, İma Coolman, Castillete, Mountain Tree2 Perfect Enough, kum çim ayırt etmeyen bir safkan. Ağustos-Ocak ayları arasında katıldığı ilk beş koşusunda ilk üçten düşmedi. Son koşuları çok başarılı sayılmaz, Mart ayında buradaki rakiplerinden 7 Castillete'nin gerisinde bitirmişti. 4 Ima CoolmanTemmuz ayından beri koşmuyordu ve geçen ay bu mesafede koşup kazanan atın 6 boy gerisinde kaldı. Geçtiğimiz yılki iyi yarışlarından birini yapabilirse Luis Saez ile birincilik için sonuna kadar savaşır. Eğer dün koşsaydı Tyler Gaffoline binecekti ama o bugün hem koşunun favorisi hem de benim favorim olan 11 MORE THAN USUAL'a biniyor. Ancak Saffie Joseph'in atlarında çoğu zaman Tyler'ı görmek mümkün. Bazen de Emisael Jaramillo biner. More Than Usual, en son olarak 1000 metre mesafede koştu. Önlerde olmayan bir safkan. Daha doğrusu ayağına çabuk değil. Bu yüzden 1600 metre onun için çok daha uygun duruyor. Son altı yarışında dört ikincilik alan 9 Consilium, son koşusunda kumda, ıslak pistte baş farkıyla kaybetmişti. Zaten ben çimde şansının düşük olduğunu düşünüyorum. Anlayacağınız o da yağmur duasına çıkanlardan. Söylemek istediğim bir at daha var: 12 Khattaf. Dünya çapında atçılık yapan Al Shaqab'ın atı. Toast Of Newyork, Ectot gibi bilinen atları var. Khattaf ilk koşusunda neredeyse hiç ortalıkta yoktu ama Edgard Zayas yeniden binmişse yazılır. Olur da yağmur yağar ve pist değişirse çok daha şanslı olur. 

Etiketler

Yorum Gönder