1. KOŞU

#1 Trinni Sunset: Toplam 16 bin dolar ikramiyeli çok zayıf bir maiden yarış. Buradaki bütün atlara 16 bin dolar ödemezdim. Trinni Sunset, bugün oldukça sürpriz durumda ancak safkan daha önceki koşularında iyi sürat yaptı ve Gulfstream'deki rakipleri çok sertti. Bugün ise yeni ilgilerinin idaresinde ilk kez piste çıkacak. Kapalı gözlüğü de çıkartan safkan, gruptaki tecrübeli atlardan biri. 

Tahmin: 1-5-4


2. KOŞU

#6 Put Position: Gulfstream'deki ilk yarışında çim pistte 27 ganyanla koştu ve potoda kaybetti. O gün 12. kulvardan çıkıyordu ve çimdeki ilk yarışıydı.  Ondan sonraki yarışlarında ise 21 boy ve 23 boy geride bitirdi. Birinde de favori koşuyordu. Bugün epey alt gruba gelen Put Position, buradan birincilik çıkartabilir.

Tahmin: 6-7-2-3


3. KOŞU (çim)

#5 Fly Nightly: Henüz ikinci startında maidenden çıktı. Ardından sert gruplarda iyi mücadele etti. Bugün ise kariyeri boyunca iki yarış kazanamamış safkanların katıldığı oldukça cazip atlardan oluşan bir gruba geldi. Antrenörü %27, jokeyi ise %25 kazanma oranına sahip. 

Tahmin: 5-7-8

4. KOŞU

#3 Prized Warrior:- Son koşusunda Gulfstream'den buraya gelen ve ilk kez piste çıkan safkan burun farkıyla ikincilikte kaldı. Bugün pistin en iyi jokeylerinden Gallardo ile koşacak olan safkan kendisinden yaşça büyük birçok rakibine diş geçirebilecek durumda. 

Tahmin: 3-8-7-2

5. KOŞU (çim)

#1 Queens Embrace: Kentucky'de katıldığı ilk koşusunda çok sert rakipler arasında 132 bin dolar toplam ikramiyeli maiden fena koşmamıştı. Daha sonra buraya geldi ve kapalı gözlük taktı. Ardından peş peşe birinciliklere imza attı. Son koşusunda da 8 boy farkla kazandı. O yarışlarının ardından buradaki rakipleri bu safkanı geçebilir mi bilmiyorum.

Tahmin: 1-3-7-2


6. KOŞU

#8 Cpl. Dionicio: İki yarış önce ilk kez kapalı gözlükle koşan safkan üç boy farkla kazandı. Ardından iki boy farkla üçüncü oldu. Ancak o gün yarış içinde trafik sorunları yaşadığını söyleyebilirim. Antrenörünün kazanma oranı %23, jokeyi de iyi. 

Tahmin: 8-10-3-6

7. KOŞU (çim)

#8 Dubby Dubbie: 27 kez koşan safkan 6 birincilik, 4 ikincilik ve 1 de üçüncülük yaparak 590.000 dolar kazanç elde etti. Son koşusunda Gulfstream'de yarışı önlerde kabullendi. Antrenörünün kazanma oranı %25, jokeyi önde gitmeyi safkanlara çok iyi biniyor. Kapalı gözlük ilave edildi. 

Tahmin: 8-4-13-5-6


8. KOŞU

#6 Celestial Orb: Son iki koşusunda bir boy ve üç boy farklarla geçilen safkan bugün biraz daha alt gruba geldi. İyi durumuyla bu rakiplerini geçebilecek kapasitede.

Tahmin: 6-8-3-1


9. KOŞU (çim)

#6 Ever Smart: Son koşusunda kum pistte son 400 metreye 3 boy önde girmişti. O gün iki boy farkla geçilirken üçüncü atla arasında 13 boy fark vardı. Bugün daha kısa mesafeye çıkan safkan, benzer bir performans sergileyip önde istediği tempoyu yakalarsa bitirebilir. 

Tahmin: 6-13-9-2-3