1. KOŞU

Son koşusu çimde olan 6 DIG IN'in sekizinci olmasına şaşırmamalı. Çünkü safkan tam bir kumcu. Kumda katıldığı sekiz koşunun yedisinde ilk üçte yer aldı. İki yarış önce benzer grupta az farkla kaybetmişti. Sevdiği pistte iddialı. 7 Something Bird, daha kısa mesafedeki üçüncülüğünün sonrasında uzayan mesafede mücadelenin içinde olacaktır. Birkaç seviye daha alt gruba gelen 4 Donnie Brasco da ihmal edilmemelidir.


2. KOŞU

4 HAPPY GUY, çok uzun süredir maidende dolanıyor. İkinci olduğu son koşusunda bugüne kadar ki en iyi performans puanını aldı ve bunu tekrarlaması halinde bu grupta kazanabilir. 7 Wowza Man, daha tabela bile yapamadı ancak bugün eskiye nazaran daha uygun rakiplerle koşacak olması ve yeniden kum piste dönmesiyle sürpriz bir sonuca imza atabilir.

TAMPA BAY'DA EN ÇOK YARIŞ KAZANAN JOKEY VE ANTRENÖRÜN KİMLER OLDUĞUNU MERAK EDİYORSANIZ BURAYA TIKLAYINIZ

3. KOŞU

2 LASTFORTINOFAMILY, zaman zaman iyi yarışlar yapıyor ve son üçüncülüğü de bunlardan biri. Safkan bugün sevdiği pistte koşuyor ve rakipleri de çok uygun. Uzun ara sonrası iki yarışındaki dördüncülükleri tatminkar olan 1 Analyzeyourvision, olumlu sinyaller veriyor. 3 Old Fort'un ilgilileri bu seviye yarışlarda yüksek kazanma oranına sahip ve binicisi de iyi form tuttu. 

TAMPA BAY HİPODROMU RESMÎ WEB SİTESİNİN TAHMİNLERİNİ BURAYA TIKLAYARAK GÖREBİLİRSİNİZ.

4. KOŞU

3 HOPEFUL GROWTH, ilk iki yarışında üstün performans sergiledi. Gulfstream'de çok sert grupta ikinci olmadan önce Monmouth'da kazandı. Ancak Gulfstream'deki koşusu neredeyse 1 yıl aradan sonraydı. İlerleyen formu ve artan kondüsyonuyla buradan birinci ayrılmaya çok yakın.

Yatkın olmadığı çim pistte gerilerde bitiren 2 Bridge Dancer da buraya bir üst gruptan gelen bir at. Bu pist ve mesafeye yatkın. Mart ayında burada 4 boy farkla kazandığı yarış sonrası Gulfstream'de daha iyi grupla mücadele eden ve dördüncü olan 6 Gogo Shoes da favorinin hatasını kollayacak bir başka isimdir.

BAHİS SİTELERİNİN TAMPA BAY TAHMİNLERİNİ İNCELEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

5. KOŞU

İki yarış önce burada kazandığı günkü gibi bir performans sergilerse 2 HANIEL, bugün de en iddialı safkan konumunda. Safkanın antrenörü, çim pistte %22 kazanma oranına sahip. 5 Stormy D, son koşusunda elverişsiz koşullarda start aldı. Oysaki safkan bugünkü gibi kısa mesafedeki 5 yarışının üçünü kazandı. Bu grubun büyük çoğunluğundan daha iyi rakipler arasında sağladığı başarı ile koşunun en şanslı isimleri arasında. 7 Fashion’s Star, iki yaşlılığında İngiltere Newbury Hipodromu'nda yarış kazandı. Uzun zamandır koşmasa da iyi orjini, etkili jokeyi ve harika çalışmalarıyla kuponlardaki yerini almalıdır.

KOŞACAK OLAN ATLARIN BÜTÜN YARIŞLARINI, BÜTÜN GALOPLARINI, PERFORMANS PUANLARINI VE YARIŞ DETAYLARINI İNCELEYİP KENDİ ÇALIŞMANIZI YAPMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ

6. KOŞU

Son startında dört boy farkla kazanan 4 CPL DIONICIO, bugüne dek o kadar etkileyici bir yarış yapmamıştı. Jokeyi ve antrenörü birbiriyle çok uyumlu. 2 Circle Away, ikinci olduğu yarışta birinciliğin kapısına dayandığını gösterdi. Grupta derece olarak da önde olan safkan, özlediği birinciliğe kavuşabilecek forma sahip. Pistin en iyi jokeylerinden Gallordo ile koşacak olan 10 What A Hoot, bu seviye rakipler arasında yakın ara üçüncülüğünden sonra ihmale gelmez. 

SERKAN YAŞAR'IN TAMPA BAY TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

7. KOŞU 

Geçen ay ilk defa Tampa'da koşan 2 TAPAGE, o gün dış kulvardan çıkıyordu ve binicisi de yarış içerisinde safkana fazla yüklenmedi. Ondan bir önceki koşusunu Gulfstream'de kazanan safkanın form durumu iyi. Bu pist ve mesafedeki etkileyici birinciliğinin ardından 6 Dynaform, kısa bir ara verdi. Ancak antrenörü safkanlarını bu tip yarışlara çok iyi hazırlıyor. Son iki yarışındaki performansıyla 4 Masterio da ihmal edilmemelidir.