1. KOŞU

Bir yıl önce iyi grupta üçüncü olup ara veren 2 FIELD BET, bugün oldukça uygun rakipler arasında pistlere geri dönüyor. Nefes yönünden etkilenmezse kazanması normal sonuç olur. Burada alt gruba gelen bir başka isim ise 3 Maries Melody. Formunu ilerleten 8 Wonder Blondy de ihmale gelmez.


2. KOŞU

Bugün ilk kez piste çıkacak olsa da 6 PALADIO hem iyi çalışmaları hem de formda ilgilileri ile ön plana çıkıyor. 2 Turpial, 5 Mamba On Three, 8 Fun Loaded da grubun hazır taylarından.

3. KOŞU

9 Generic Mark ve 12 Etana ikilisi kum pistte kazanarak maidenden çıktılar. Bu yüzden biz burada kendisini çim pistte ispatlamış bir isim olan 2 LITTLE BELLA üzerinde duracağız. 1000 metre mesafeli son çim koşusunda yakın ara kaybetti ve bugün uzayan mesafe çok işine gelecektir.


4. KOŞU

11 AUBURN, son katıldığı koşuda çim pistte başarılı olamadı ancak bundan daha iyi gruplarda koştuğunu da söylemek lazım. Bugün ise hem alt gruba geldi hem de yeniden kum piste döndü. Etkili bir yarış bekliyoruz. Cesaret veren son üçüncülüğünden sonra 6 Rack Daddy ile 1200 metre mesafeli mücadelede harika bir ikincilik yapan 2 Queen Letizia da grubun önde gelen diğer atlarıdır.

5. KOŞU

Güçlü antrenörü Chad Brown ve şampiyon jokeyi Ortiz ile 11 Baseline Drive burada ilk dikkat çeken tay olsa da 9 BY HIS GRACE, üst üste ikincilikleri ile bizim favorimiz. 2 Amadora, 3 Aizu, 5 Mo Of The West ve 12 Awesome Ella üçlüsü de iyi koşmasını beklediğimiz diğer atlar. 6. KOŞU

Fair Grounds'taki mükemmel ikinciliğinin ardından buraya gelen 5 MUSTANG CAT'ten daha iyi bir yarış bekliyoruz. comes into this on the back of an excellent second at Fair Grounds last time and could go one better. Bu seviye bir yarışta güzel bir birincilik elde eden 8 Karen's Cove ile bugün epey alt gruba gelen 4 He Iz Gone, ikilisi favorinin hatasını kollarlar. Gördüğü üç yarışın ardından 3 Joe Di Baggio da gözden kaçırılmamalı. 

7. KOŞU

12 AWESOME PARTY, son birinciliğinde 11 Neverstopdreaming'i gerisinde bırakmıştı. Bugün her iki safkandan da benzer şekilde iyi performans bekliyoruz. behind when successful here last time. Kazandığı son yarıştaki formuyla Blazing Desire da dikkate  alınmalıdır.

6 Genghis ve 9 Quality On Tap ikilisi bu yarışın kum piste dönmesi halinde çok şanslı olacaklardır. 

8. KOŞU

En son bir araya geldiklerinden 2 MIDTOWN ROSE ikinci olurken 5 Flashing Diamond'dan daha iyi bir performans sergilemişti. Bugün uzayan mesafede Midtown Rose, rakibinden çok daha iyi koşacaktır. Üst üste üçüncü birinciliğini arayan 4 Sky Chaser ile iyi yarışlarından birini yapabilirse 7 Archumybaby de iddialı isimlerdir.9. KOŞU

Her katıldığı yarıştan bir öncekinden daha iyi koşan 8 NO NO NINA, bu pist ve mesafedeki son ikinciliği ile formunu epey ilerlettiğini de gösterdi. Bugün benzer bir performansla kazanması normal sonuç olacaktır. 

Çim pistteki ilk yarışında ikinci olan 5 Princess Avril ile  istikrarlı safkan 4 Dancingwithjimmieb favorinin hatasını kollayacak olan isimlerdir.