1. KOŞU


Grubun en tecrübeli ismi 2 SHE'S EARTHBOUND, Will Rogers'a geldikten sonra formunu epey ilerletti. Son koşusunda elde ettiği yakın ara üçüncülüğün ardından bahis oyunları için çok elverişli bir safkan durumunda. 5 Porsumsugaronme, son ikinciliğinden sonra formunda önemli gelişmeler olan bir safkan ve bugün pistin en iyi jokeylerinden biri ile start alacak. İstikrarlı görüntüsüyle bugün de iddiasını ortaya koyacaktır. 4 Aint No Fool, ilk koşusunda güven veren bir performan sergiledi ve bugün tabelada olabilecek durumda. 

2. KOŞU

5 SANTA ANA WINDS, iki yarış Oaklawn'da kazandığı koşunun bir benzerine bugün çıkacak. Mesafeye yatkın olan safkan, yarış öncesinde de harika çalışmalar yaptı. 6 Weekend Madness, bir üst gruba gelip buradaki rakibi Santa Ana Winds'ın hemen dibinde üçüncü olmadan önce, Mart ayında Oaklawn'da 10 boy farklı bir galibiyete imza atmıştı. 9 Break At Down, bu piste geldiği günden bu yana önemli bir başarı sağlayamamış olsa da geçtiğimiz günlerde idman pistinde sergilediği performansı sahaya yansıtabilirse birincilik mücadelesinin içinde olabilir.


3. KOŞU

7 WORD TO THE WISE, kazanacak potansiyelde bir atta olması gereken bütün özellikleri taşıyor. Henüz üç kez piste çıkan safkan, ikinci olduğu yarışta çok iyi bir derece elde etti. O gün düzlüğe lider giren Word To The Wise, kısalan mesafede potoya uzanabilir. Oaklawn'da çok daha sert rakiplerle bir araya gelen 8 Speaker Van, son koşusunda uzun mesafeden olumsuz etkilendi. Bugün daha elverişli koşullarda koşacak olmasıyla iddialılardan. Remington Park'taki iyi yarışlardan sonra bir müddet ara veren 6 Euromantic, üç yaşlılığının ilk koşusunda iyi performans sergileyebilecek durumda. 5 Mighty Bugsy, Sam Houston'daki dördüncülüğünde dış kulvardan çıktı ve olumsuz etkilendi. 2 aylık istirahat döneminin ardından iyi bir geri dönüş yapabilir.
4. KOŞU

5 OKLAHOMA LINE, Will Rogers'a geldikten sonra iki kez piste çıktı ve çok yakın aralarla kaybetti. O yarışları uzun aradan sonraydı ve bugün kazanacak kadar hazır. 1 Native River, bu tip gruplarda çok istikrarlı yarışlar yaptı. 14 gün önce dördüncü olduğu yarışta da performansı iyiydi. Bugün ideal mesafesinde piste çıkacak ve ayrıca iç kulvardan çıkacak olması da büyük avantaj. 7 Ranger Bob, kısa mesafede dördüncü olduğu koşunun ardından tam mesafesine çıkacak olmasıyla dikkate alınmalıdır. 


5. KOŞU

Son koşusundan 5 boy farkla çok rahat bir birincilik elde eden 2 MY WISE CAT, yatkın olduğu mesafede, o günkünden daha uygun rakipler arasında, iç kulvar avantajıyla birinciliğe çok yakın duruyor. 

10 Freedom Hill, dış kulvardan çıkacak olmasına rağmen favorinin en ciddi rakibi olarak görünüyor. Ancak Oaklawn'da kazandığı yarışta da iyi bir kulvardan çıkmıyordu. Bugün o da daha öncekilerden daha uygun birçok rakibiyle karşılaşacak. 9 Thurman Lerman da Penn National'da iki boy farkla kazandığı rakiplerinden daha uygunlarını bulmuşa benziyor. İki aylık istirahatin ardından pistlere dönecek olan safkanın antrenörü Scott Lake, bu şekilde klas düşürdüğünde başarılı oluyor.


6. KOŞU

12 D R C'S ARM CANDY, bugün dış kulvardan çıkacak olsa da şimdiye kadarki performansı güven veriyor. Mesafeye çok yatkın olan safkanın ilgilileri de bu şekilde favori atlarla yüksek başarı yüzdesine sahipler. 

İç kulvardan çıkacak olan 1 Meissen'in son ikinciliği asla göz ardı edilmemeli. Aynı yarışı yapması durumunda favoriye zor anlar yaşatacaktır. 


7. KOŞU

9 BURCIAGA, ara sonrası iki yarışında da başarılı sonuçlar elde etti ve son ikinciliğinde formunu epey ilerleterek eski günlerine döndüğünü gösterdi. Bu mesafede derece olarak rakiplerine üstünlüğü olan safkan, pistin en iyi jokeyi Cabrera ile koşacak olmasıyla açık ara favori. 

Uzun ara sonrası pistlere dönecek olan 3 Bluegrass Ball, idman pistinde harikalar yaratıyor ve grubun de kaliteli atlarından biri. Bugün iyi bir geri dönüş yarışı izletebilir.