Süper Star Lady gecen yarışında daha zor bir grup içerisinde favori önerdiğim isim beni hayal kırıklığına uğratsa da ben yanlış tercih yaptığımı fark etmiştim zira o grup ona ağır gelmişti desek yeridir. Bu grup onun için daha uygun olacağını düşünüyorum risk almak isteyenler daha uygun grupta  mesafe uzun da olsa tek olarak değerlendirebilir.

İmpulsıve geçen yarışında genç jenerasyondan çok sevdiğim Ulan Batur'a mağlup olduğu koşusu benim için ölçü değil zira o yarış aşırı derece hızlı idi ve Ulan Batur'un koyduğu sert tempoya çıkacak isim de yok gibiydi bugün tatlı sert bir tempo olacağını bu isimlerin de onun kalitesine çok yaklaşamayacağını düşünüyorum diğer bir alternatif tekimdir. Son yarışında aradan sonra iyi yarış yapan Andiamo ve önde boş kaldığı zaman harikalar yaratan Kris Angel'ı rakip olarak görüyorum.


Mavidalga son yarışında start sorunu yaşadı aynı durum olacağını pek düşünmüyorum çünkü at sayısı at ve starta girmekte sorun oluşturacak atlar gözükmüyor. Mavidalga grubun az olmasını değerlendirecektir. Start sorunu yaşadığı takdirde ise ben kimin kazanacağını kestirmekte zorlanıyorum. Bütün isimleri şanslı görüyorum.

Flick The Switch koştukça açılan isim benim yine çok sevdiğim ve de defalarca tek önerip ekmeğini yediğim Son Of A Legend'in anne baba bir kardeşi ben yarışta kafaya çıkabilirse rahat kazanacağını düşünüyorum. 1200 1400 civarında iyi işler çıkaran bir grup atı kanına sahip isim günün bankosudur..

Sanay bu kadar sık koşup bu kadar formda kalabilmek ve dayanabilmek zor iş kaba kum sentetik ayırmadan koşuyor zaman zaman yorgunluk belirtileri de görülmüyor değil fakat bu grup ile arasında ben k