1. KOŞU

1 COPIN D’ABORD, dokuz gün önceki ilk koşusunda beklenen performansı sergileyemedi. Bu defa Christophe Soumillon'ın binmiş olması, artan yarış tecrübesi ve grubun denkliği ile maidene veda edebilecek durumda.

2. KOŞU

2 ERNESTO DE LA CRUZ, yakın zamanda yarış görmüş olması onu rakiplerinden biraz da olsa daha şanslı duruma getiriyor. Chantilly'deki yakın ara dördüncülüğünden sonra burada kazanması bizi şaşırtmaz. 3 Mirage Hero, handikap yarışlarda çok başarılı bir safkan. Bugün mesafe biraz kısa olsa da rakiplerin uygunluğu ile düşünülmeli.3. KOŞU

4 ANTICS DEALER, Saint Cloud'da daha sert grupta ortalarda bitiren safkan bugün ideal mesafesine de dönmüş. O yarışın verdiği güvenle burada önemli favori.

4. KOŞU

3 SWEET ZEN, Fontainbleau'da 1200 metre mesafede elde ettiği birinciliği çok beğendik. Bugün mesafenin biraz daha kısa olması korkutmamalı. 1 Merry Picnic, daha önce bu gruplarda çok iyi yarışlar yaparak kazanan safkan, listed yarıştaki başarısızlığının ardından yeniden kendi seviyesine dönmüş olmasıyla koşunun iddialı isimlerinden biri.

2 Dutch Chop, bu jokeyi ile handikap yarış kazanmıştı. Sert gruplardaki yarışlarından sonra yeniden dengi rakipler arasına döndü. 6 Red Fifty de daha önce bu seviye bir koşuda yakın ara bitirmişti. Gözden uzak tutulmamalı.5. KOŞU

1 EVERSWEET, son koşusunda Compaigne'de bu mesafede kazanırken harikaydı. Aprantisinin 4 kg indirimini en iyi şekilde kullanarak bir kez daha potoyu önde geçmeye çalışacaktır.

6. KOŞU

5 CORVUS GLAIVE, İrlanda'da 1400 metre mesafede yarış kazanan safkan  biraz daha uzayan mesafede daha etkili olmaya aday. Fransa'daki ilk startında iyi bir performans bekliyoruz.7. KOŞU

1 ZARKALLANI, son birinciliğinin ardından bu yarışın tartışılmaz favorisi. Safkan bu handikap koşudan daha iyi yarışlara ait. Bugün bir kez daha kazanabilir. 5 Tantispoureux, yine bu gruptan daha iyi rakiplerle mücadele etmiş bir safkan. Mesafeyi çok seviyor. Aradan sonra koşacak ve nefes yönünden etkilenmezse ciddi rakiplerden biri. 10 Blanche Doree, bir yıldan uzun bir süredir koşmasa da listed yarıştaki başarısı unutulmamalı. Etkili jokeyiyle iddialı.

8. KOŞU

1 CHIPIRON, Deauville'deki etkili üçüncülüğünün ardından bugün daha denk rakipler arasında koşacak. Daha önce bu mesafede kazanan safkanın apranti indirimiyle koşacak olması da şansını arttırıyor.

5 Soft Light, Arc'ta altıncı oldu. Eğer bugün nefes yönünden etkilenmezse iddialı olur. 2 Goya Senora, Listed yarıştaki plasesinin ardından bugün daha uzun mesafeye çıkıyor. İyi yarışlarından birini yapabilirse birincilik mücadelesine ortak olur.9. KOŞU

2 REBEL QUEEN, şartlı yarışlardaki iyi performanlardından sonra handikap yarışlara döndü. Bugün Maxime Guyon'un yeniden binmiş olması da çok büyük avantaj.