AT THE RACES ABD TAMPA BAY AT YARIŞI TAHMİNLERİ

1. KOŞU

1 THE KAHN, 1400 metredeki son üçüncülüğünden önce bu mesafede kazanmıştı. O mesafenin safkana kısa geldiğini düşünüyoruz ve bugün sevdiği mesafede bir kez daha birinciliğe koşabileceğine inanıyoruz. Gulfstream'de iyi form tutan 4 Gran Greyfrost ile 1400 metre mesafeli son koşusundaki performansını tekrarlarsa 8 Meilleur da şanslı olabilirler.

2. KOŞU

3 Mr. Kisses, buradaki bazı safkanları daha önce geçmiş olmasıyla dikkat çekiyor. 4 High Five Cotton ve ekürisi 8 ONE LUCKY STEP çok iyi durumdalar ve bu mesafe bu safkanlar için oldukça uygun duruyor. Etkili bir eküri yarışı yapıp kazanabilirler.


3. KOŞU

3 CASK, iğdiş edildikten sonra, beklendiği gibi formunu yükseltti ve bu mesafede daha iyi ikramiyeli bir maiden yarışta dördüncü oldu. Eğer aynı yarışı yaparsa rakiplerine üstünlüğünü kabul ettirebilir. Son üç koşusunda tabelada yer bulan 6 Analyzeyourvision ise bu safkanın ilk ve en ciddi rakibidir.  

8 Hex ve  5 Hellfire Bob ikilisi ilerleyen form durumları ile sürpriz yapmaya çalışacaklar.


4. KOŞU

2 LA WAPA, biraz daha kısa mesafede koştuğu son yarışındaki performansı kötü olsa da bugün ideal şartlar altında rakiplerinden bir adım önde. Daha iyi gruplarda koşan 7 Sense A Million burada çok iddialı olacaktır. Çim pistte son koşusunda çok kötü olan 1 Silver Nina'nın kum pist performansı çok iyi.

5. KOŞU

1 RELISHMENT, daha iyi gruplarda start aldı. Bugün bir alt grupta, iç kulvar avantajıyla favorimiz. 6 Yei Yei ve 8 Awesome Romeo ikilisinin bu seviye gruptaki son yarışları tatminkardı. 2 Row The Boat'un maidenden çıkarken iyi bir görüntüsü vardı. Benzer şekilde Molokai Night da yükselişte olan bir başka safkan.


6. KOŞU

7 LAST PROMISE, üst gruplarda çok iyi yarışlar yaptı. İki yarış önce de bir üst grupta kazandı. Dişine göre rakipler arasında potoyu önde geçmesi büyük bir sürpriz olmaz.

Son koşusunda çok iyi görünen 1 Rough Night ile  bekleme yaparak kazandığı son koşusu ile göz dolduran ve bugün yarış hızlanırsa yine şans bulacağını düşündüğümüz 2 Rudiger ikilisinin bir üst gruba geldiğinin de altını çizmek lazım.

7. KOŞU

2 MAIDU, Ocak ayında 1700 metre mesafede ikinci olduğu yarışta bugüne dek sergilediği en iyi performansı ortaya koydu. Bugün maidenden çıkmak için çok iyi bir fırsat yakalamışa benziyor.

10 Upper Charlize Ds ve 12 Grandmary ikilisi favori kötü koşarsa şans yakayalabilirler.


YAZARIMIZ YABANCI YARIŞ PROFESÖR'ÜNDEN GENİŞ YORUMLU TAMPA BAY TAHMİNİ.. ŞANSINIZ BOL BAHTINIZ AÇIK OLSUN..
Yarışan At Ücretsiz At Yarışı Tahminleri paylaştı: 20 Mayıs 2020 Çarşamba
MURAT KAYA'DAN CAZİP BANKOLU WILL ROGERS TAHMİNLERİ YAYINLANDI
Sihirli Kantarma Ücretsiz At Yarışı Tahminleri paylaştı: 20 Mayıs 2020 Çarşamba