Bugünkü İngiltere yarışlarında ön plana çıkan bir at yok. Programa baktığımda çok sürprizli geçme şansının fazla olduğunu görüyorum. Bu sebepten de bankosuz bir kupon yapacağım. Herkese bol şans dilerim.


RUN AND WIN: Blaze To Win gibi uzun mesafeyi çıkarabilirse, benim Gazi adayım olan Run And Win şimdiye kadar koştuğu yarışlarda kalitesini ortaya koydu. Birden vites artırabilen ve rakiplerini atlamakta sıkıntı çekmeyen safkanın yeteri kadar dinlendirilerek katılacağı bu yarışta bir kez daha fotoyu önde geçmesini bekliyor ve günün bankosu olarak öneriyorum. 

AKINŞAH Önde yalnız kalacağını düşündüğüm isim iki yarış önce Adana pistinde daha sert rakipleri geride bıraktı.. Mesafenin kısa olması ve piste uyumuyla Beyaz bayrak ayna yarışı yapabilir..

BÜYÜK TURBO uzun zamandır Adana pistinde dereceli galoplar yaparken üstünde piste çıktığı günden beri bugünkü binicisi Erkan Tunç vardı. Galoplarının hakkını verebilirler ve Pistin yadırgamaz ise günün sürprizini gerçekleştirebilir..

TRANÇA Efem-Gökyel temsilcisinin tayı çıktığı ilk uzun mesafeli koşusunu kazanırken daha uygun rakipleri geride bırakmıştı. Mesafenin bugün daha da uzun olması artı olarak lehine dönecekken Dört gün önce 28//44 çok rahat, iki gün önce ise 28//58 rahat yalan safkan alternatif tekimdir.

GOKKURT En son kazandığı koşusunda  önde sert temponun olmasın dan dolayı çok etkili sprint atıp rakiplerine üstünlük kurmuştu. Kırımbeyi ve Kadhan gibi isimlerin yarışı hızlandıracağını var sayarsak bugünde benzer bir gidişattan kazanarak ayrılabilir.

SKY WOLF Geçtiğimiz yıl Maiden dan çıktığı koşu sonrası bir yarış görüp 4 ay geriye çekilen safkan bu sene bir defa yarış görüp dördüncülük tek kaldı. Bugün ilk defa uzun mesafeli bir koşuda start alacak olmasına rağmen, Baba Speedy Wolf tam uzun mesafe atıydı ve bir çok birincilikler elde etti. Bursa'da koşan kardeşi FAİTHFUL WOLF ise katıldığı ilk uzun mesafeli yarıştan birincilik ile ayrıldı. İlk şanslı isimdir. 

IŞIK ABİ Kaizbertler temsilcisi tay, piste çıktığı ilk günden bu yana rakiplerine oranla daha hazır görüntü ortaya koymuş durumda. Adana'da pistinde yaptığı dereceli galoplar sonrası, burada 27//41 rahat ve 27//54 rahat galoplarını ile günün bankosudur.