1. KOŞU

Happy Valley'den daha başarılı olduğu Sha Thin'e dönen ve Moreira'nın bindiği #11 Amazing Knight, bugün rakiplerinden çok önde duruyor. Son iki startında dış starttan çıkması yüzünden yarışın içerisine dahil olamayan #3 Beauty Loyal, bu defa başjokey Purton'un da binmesi ve beşinci kulvardan çıkacak olmasıyla şansını katbekat arttırmış durumda. #13 Chikorita ve #2 Quadruple Double da yarış içerisinde iddialı olabilecek diğer safkanlardır.


2. KOŞU

Üç yarıştır sürekli ikincilikte kalan #4 Excel Delight, bu pisti ve mesafeyi çok seviyor. Son altıncılığıyla #8 Splendid Timing, kazandığı koşu sonrası ilgilileri tarafından doğru yarış seçilen #2 Goldie Flanker ve bu şartta daha önce iki kez kazanan #1 Dollar Reward diğer şanslı isimlerdir.


3. KOŞU

İlk iki yarışından sonra önemli derecede aşama kaydeden #5 Galactic, yeteneklerini performansına yansıtabilirse buradan birincilik çıkartabilir. Son startında yakın ara dördüncülük elde eden #8 Bulletproof, o günden biraz daha iyi koşabilirse yarış içerisinde söz sahibi olabiir. Çok iyi bir ikincilik elde den #12 Enjoy Life, bugün aynı performansı tekrarlayabilecek durumda. #3 Starship de ihmal edilmeyecekler arasında.


4. KOŞU

Son kazandığı koşudan daha uygun rakiplerle mücadele edecek olan #6 Enzemble, sürdürdüğü iyi durumuyla bir kez daha kazanabilecek durumda. #8 Defining Moment, üst üste üçüncü birinciliğini arıyor. Bugün iç kulvardan çıkacak olması da onun şansına şans katıyor. Bu pist ve mesafeyi seven #2 Champion Supreme ile istikrarlı #1 Charity Go da ihmal edilmemelidir.


5. KOŞU

Son startında ikincilikle yetinen ve birinciliği elinden kaçıran #9 Party Genius, önemli derecede aşama kaydetti. Bugün 12. kulvardan çıkacak olmasının yaratacağı dezavantajın üstesinden gelebilirse birincilik konusunda çok iddialı olacaktır. Üç yarış önce yakaladığı fırsatı elinden kaçırmayan #4 Golden Four, son koşusunda da yakın ara ikincilik elde etti. En iç kulvardan çıkacak olması çok önemli bir avantaj. Dört yarış önce etkili bir birincilik elde eden #6 Sprint Forward, iyi durumuyla tehlike yaratabilir. #12 Momentum Happy de değerlendirmeye alınmalıdır.


6. KOŞU

İki start önce beyaz bayrak ayna yapan #2 Utopia Life, bugün de benzer bir performans sergilemeye çalışacak. İlk koşusunda Tony Cruz ile piste çıkan #10 Flying Sword, bugün Zac Purton'u buldu. Son koşusunda burun farkıyla kaybeden #3 Explosive Witness, bugün ilk kez kum piste çıkacak olsa da çalışmaları çok iyi. İkincilikler serisini birincilikle süslemek isteyen #7 Just Not Listening de sürdürdüğü formuyla bu grupta iş yapar.

7. KOŞU

Bu sezon henüz yarış kazanamayan #6 Private Rocket, birkaç kez kazanabilecek şansı yakaladı ama değerlendiremedi. İstikrarlı görüntüsü bugün onu birincilik kürsüsüne çıkartabilir. İyi kulvar çeken #3 Beauty Spirit, bugünkü denk rakipleri arasında iddialı olacaktır. Klas düşüren ve klas 3 yarışta ilk kez koşacak olan #1 Racing Fighter'dan bugün etkili bir yarış bekliyoruz. #5 Everyone's Joy da kazandığı yarış sonrası devam eden formuyla yazılmalıdır. 
GENİŞ YORUMLU AT THE RACES TAMPA BAY AT YARIŞI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ