1. KOŞU

İstikrarlı safkan 10 GOOD LUCK FRIEND, son koşusunu potoda baş farkıyla kaybetmişti. Bugün az da seviye arttıran safkan, mesafe ve pist uyumuyla favorimiz. Zac Purton burada 6 Biz Power'a binmek için favorimizden inmiş. O da aynı koşuda iki boy geride bitirmişti. Bugün 9. kulvardan çıksa da iddialı bir isim.
2 Hafeet Alain, geçtiğimiz yıl İngiltere'de yarışlar kazanan bir safkan olup Hong Kong'taki ilk startında gözden uzak tutulmamalıdır.

2. KOŞU

Bugün kötü kulvardan çıkacak olan 3 KINDA COOL, 21 gün önce 1000 metre mesafede ikinci olduğu yarışta güven verdi. Bugün o yarışından biraz daha fazla efor sarf etmesini gerektiren bir start çıkışı olsa da jokeyi Puton ile bunu aşacaktır.

9 Gallant Legacy, bu pist ve mesafede kazandığı yarışa göre 3 kg fazlası olsa da birincilik mücadelesinin içinde olmasını bekliyoruz. 3. KOŞU

1 XPONENTIAL, bugün 5 kglık bir apranti indirimi ile koşacak. Aksi halde kilosu 65,5 kg olacaktı. Son iki yarışındaki performansı ile safkan kazanmaya adım adım yaklaştı. Bu pist ve mesafeyi de seven safkan ideal bir starttan çıkış yapacak olması ile favorimiz. 

5 Yee Chong Pegasus, bir diğer istikrarlı safkan. Bugün, formda jokey Antoine Hamelin ile koşunun bir diğer iddialı ismidir.

4. KOŞU

1 EXULTANT, Group 1 QEII Cup'taki birinciliğinin ardından buranın da açık ara favorisi olduğunu gösterdi. Bugün daha uzun mesafeye çıkacak olan safkan, bu mesafede katıldığı beş yarışın üçünü kazandı. Şampiyon jokeyi ile, bir aksilik yaşamazsa kazanmasını bekliyoruz.

2 Furore ve 4 Eagle Way ikilisi son koşularında Exultant'a mağlup olmuşlardı. 3 Time Warp'ın daha kısa mesafede Grup 1 galibiyeti bulunuyor. 5 Chefano, son koşusunda Grup 3'te kolay kazanmıştı.5. KOŞU

10 DEFINING MOMENT'ın bugün 12. kulvardan çıkacak olsa da iyi bir yarış yapmasını bekliyoruz. İki yarış önce de benzer şekilde dış kulvardan çıkmasına rağmen kazanmasını bilmişti. Ayrıca son startında uzayan mesafeden de etkilendi. Bu pist ve mesafede katıldığı üç yarışın ikisini kazanan safkandan bir kez daha etkili bir performans bekliyoruz.

Son yakın ara üçüncülüğünden önce bu mesafede kazanırkenki performansını tekrarlarsa 8 Enzemble, son koşusunu 200 metre daha uzun mesafede kazanan 2 Champion Supreme ve iyi kulvardan çıkacak olan 1 World Famous ise sonraki ihtimallerdir.

6. KOŞU

3 BEAUTY SMILE, daha iyi gruplarda iy iyarışlar yaptı. İki yarış önce kalite safkan Fantastic Show'a burunla geçilmişti. Safkanın form durumu çok iyi olup birinciliğin de en güçlü adayıdır. İyi bir bedelle satın alından 4 Prime Minister bugün Hong Kong'ta ilk kez piste çıkacak. Yeni Zelanda'da dört yarış kazanan safkanın orjini de çok iyi. Hong Kong'un en iyi ekürilerinen birine gelen safkandan başarılı bir yarış bekliyoruz.

7. KOŞU

6 TRANSCENDANT, son iki koşusunda çok kötü kulvarlardan çıktı ve başarılı olamadı. Ancak bugün iyi bir start çıkışı yakaladı. Kendisini bu seviye yarışlarda ispatlamış bir isim ve Moreira'nın da binmesiyle şansı katlandı. 2 Glorious Spectrum, 200 metre daha kısa mesafede yakın ara bitirdi. Purton, Ekim ayında son bindiği yarışta kazanan 3 Happy Fun'a yeniden biniyor. 


ALMANYA BADEN BADEN AT YARIŞI TAHMİNLERİ


THE SUN SHA THİN TAHMİNLERİ

1. KOŞU: 10-6-2
2. KOŞU: 3-9
3. KOŞU: 1-5
4. KOŞU: 1 EXULTANT BANKO
5. KOŞU: 10-8-2-1
6. KOŞU: 3-4
7. KOŞU: 6-2-3