Pist değişirse çim yarışlarını dikkate almayınız.

1. KOŞU - ÇİM

#7 Wicked Mercury: Bu pist ve mesafede aynı denklikteki grupta katıldığı mücadelede aksiliklerle dolu performansından sonra ilgilileri Ortiz'i bindirdi. Jokeyinin kusursuz binişi ile şansı oldukça artmış durumda.

TAHMİN: 7-10-3-12. KOŞU-ÇİM

#6 Congrats Again: Henüz ikinci kez piste çıkıyor ve ilk koşusunda oldukça iyi koştu. O gün dört boy farkla üçüncü olan safkan artan yarış tecrübesi ile bugün daha iyi koşacaktır.

TAHMİN: 6-7-9-4

3. KOŞU

#4 Countenance: Üst üste iki birinciliğinin ardından bir üst grupta ikincilik elde eden safkan yeniden kendi dengi rakiplerle koşacak olmasından ötürü favorim. 


4. KOŞU-ÇİM

#11 Twenty Four Seven: İki ay aradan sonra katıldığı mücadelede bir boydan az farkla geçildi. Antrenörünün kazanma oranı %25, bugün bir alt gruba geldi, jokeyi ise Luis Saez. Kazanmasını bekliyorum. 

TAHMİN: 11-12-1-4

5. KOŞU

#5 Ten Miles High: Sene başından bu yana 3 yaşlı safkanların kendilerinden büyük rakiplerine diş geçirdiğini gördük ama artık bunun sonu geldi. Çünkü neredeyse bu yılın da yarısına geldik ve onlar da dört yaşlılıklarını yarıladılar. Buradaki dört yaşlı safkanlardan Ten Miles High, üst üste iki ikinciliği ile yeteneklerini ortaya koydu ve kazanmanın da eşiğinde duruyor.


6. KOŞU-ÇİM

#11 El Pillo: Safkan 7 ay ara sonrası piste çıktığı mücadelede son metrelerde rakibine boyun eğerek yarım boydan biraz fazla farkla geçildi. Yarış görmeye ihtiyacı vardı ve gördü. Bugün ise sevdiği çim piste dönmüş olmasıyla kazanabilir.

TAHMİN: 11-2-6-3

7. KOŞU

#6 Life On the Edge: Beş ay ara sonrası yarışında daha güçlü rakipler arasında önlerde götürdüğü yarışın sonlarında yorgunluk belirtileri gösterdi. Geçtiğimiz günlerde ise aynı gün galop yapan 26 safkan arasında en iyi dereceyi çıkardı. Bugün Jaramillo'nun da binmesiyle iddiasını ortaya koyacaktır.

TAHMİN: 6-4-2-7

8. KOŞU-ÇİM

#5 Sugar Bolt: Süratli bir kısrak. Daha iyi rakipleri geçmişliği var. Bugün bir alt gruba geldi, aradan sonra piste çıkacak olan safkan, jokeyi Jaramillo ile gücünü ortaya koyacaktır. 


9. KOŞU

#1 Wild Medagliad’oro: İki yarış önce Belmont'ta maidene veda etti. Ardından 1 yıl ara verdi. Katıldığı ilk mücadelede ise çim pistte ikinci oldu. İhtiyaç duyduğu şey yarış koşmaktı ve onu da en iyi şekilde yaptı. Bugün kazanması normal sonuç olacaktır.