AT THE RACES LYON AT YARIŞI TAHMİNLERİ

1. KOŞU

Dokuz ay aradan sonra piste çıkacak olan CHEVALIER CATHARE (4), bugün normalden daha zayıf rakiplerle koşacak olmasından ötürü ilk şansa sahip. QAMKA (9), bir buçuk boy farkla altıncı olduğu listed yarışa göre daha uygun rakipler arasında koşacak. ASHTARA (8), bu tip rakipler arasında iyi mücadele ediyor. HIMOLA (6) geniş kurgularda yer bulabilir.

2. KOŞU

ADELPHIE (3), kasım ayında 4.5 boy farkla kazanırken çok etkileyici bir performans sergiledi. (TJK totosunu 44003 şeklinde yanlış yazmış. Normalde safkanın totosu 2-1-6 şeklinde. Gerekli ikazı yaptık. Umarız düzeltirler.)  WOOT CITY (2), klas 1 yarışta harika koştu. Bu grupta söz sahibi olacaktır. GELINKA (4)'nın Saint Cloud'daki ara sonrası beşinciliği iyiydi. 
3. KOŞU

BARCHETTA (9), son üç koşusunda da plasede yer bularak kazanmaya çok yaklıştı.  Son koşusunda ise çok yakın arayla kaybetti. İstikrarı ve formu ile burada ilk şans verilmesi gereken at. Lyon'daki dördüncülüğünün ardından burada ağır kilonun üstesinden gelebilirse LA FIBRE (1) de çok şanslı olur. TERYAG (5), Şubat ayında Cagnes'te kazandığı yarış dikkat çekiciydi. Burada adını duyurur. MISVA (2) en azından tabelanın üst basamaklarından yer kapmak için mücadele edecek.4. KOŞU

ENJOY THE SILENCE (3), son üç koşusunda iki kez plaseye girdi ve artık kazanmaya hazır gibi görünüyor. Yetenekli  ve tecrübeli safkan, koşunun önde gelen ismidri. DARK ROAD (8) bu yılın başlarında Pont de Vivaux'da kazanmıştı. Ardından kısa bir ara verip iki yarış gördü. 

Lyon'daki beşinciliğini beğendiğimiz MATHIX (10) ve yarış gören SILENT FORTUNE (5) ikilisi diğer ihtimallerdir.

5. KOŞU

14 yarışlık kariyerinde dokuz kez plaseye giren DIAM SPIRIT (4) maidenden çıkmaya yakın duruyor.  LICANKABUR (5), iki yarış önce Deauville'de handikap koşuda kazanmıştı. Bu seviye bir yarışta daha iyisini yapacaktır. 

İstikrarlı safkan DIVA DU DANCING (1) ve son dördüncülüğü ile MONTE CINTO (2) ilk iki safkandan sonra düşünülebilirler.6. KOŞU

Vichy'de 2000 metre mesafede yakın ara kaybeden RIQUET (18), o gün harika bir performans sergilemişti. Üç aylık bir aradan dönecek olan GREY VENDOME (2)'nin Cagnes'teki son yarışı hayal kırıklığına uğratmıştı. Bu kez daha iyi koşacağını düşünüyoruz. BELEAVE YOU (20) hafif kilosunun avantajını kullanmak isteyecektir. Strasbourg'taki ikinciliği ile CHARLY (9) de düşünülebilir.