1. KOŞU

Zac Purton'un ilk kez bineceği #9 Red Brick Fighter, dört yarıştır bir üst grupta tabelada dolanıyor ve bu seviye bir yarışta kazanması anormal bir sonuç olmaz.  #2 Joy Master, 13. kulvardan çıkıyor ancak koşuya biraz hızlı başlar ve yer tutarsa o da adını üst sıralara yazdırmaya aday. #10 Golden General, son iki koşusunda 1800 metrede koştu ancak 1600 metre onun için daha uygun ve 7. kulvardan çıkacak olması da büyük bir şans. #4 Humble Steed, peş peşe ikinci birinciliğinin peşinde. Son koşusundan daha iyi bir performans sergileyerek kazanması bizi şaşırtmaz.


SHA THİN'DE KOŞACAK ATLARIN GALOPLARINI GÖRMEK VE YARIŞ VİDEOLARINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

2. KOŞU

#8 Gorgeous Inheritor, Happy Valley'de iyi bir yarış yaptı. Bugün mesafe biraz daha uzadı ve bu da onun lehine görünüyor. Başjokey Purton da bindiğine göre şansının çok fazla olduğunu söylemek gerek. #11 Invaluable, bu seviye yarışlarda adını daima duyuran bir safkan. #3 Leading Fortune, çok kötü bir starttan çıkıyor fakat yarışları tatminkar. Son yarışını kazanan safkan bu klasta çok başarılı. #14 Shinealot da iyi durumuyla ihmale gelmez.

SHA THİN ERKEN BAHİS ORANLARI İÇİN TIKLAYINIZ

3. KOŞU

#9 Ka Fortune, son koşusunda çok iyi bir dördüncülük yaptı. Dış kulvardan çıkacak olması işini biraz zorlaştıracak. Eğer bugün üzerine biraz daha koyarsa kazanması işten bile değil. #2 Jade Fortune, 51 koşu ile pistin emektarı. Bugüne dek 4 kez kazandı. Çarşamba günü 5 yarış kazanan Zac Purton'un bindiği safkan tehlike teşkil ediyor.  #11 Party Everyday, kendi kendisinin düşmanı olan bir safkan. Startta biraz oyalanıyor ve çok efor sarf etmek zorunda kalıyor. İyi mücadele ediyor ve bugün birincilik için koşacak. #4 This One's For You, gözden uzak tutulmamalı.

HONG KONGLU YAZARLARIN SHA THİN TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

4. KOŞU

#4 Relentless Me, iç kulvardan çıkıyor ve önde yalnız kalırsa çıktığı gibi bitirebilir.  Apranti indirimi de alan safkanın üst üste ikinci birinciliği alması için elinde büyük fırsat var. #1 Fantasy ise üst üste üçüncü birinciliğini arıyor. Tecrübeli safkan nasıl yarış kazanacağını biliyor. Kilosu ağır olsa da formuyla şanslı. #10 Glenealy Generals, son koşusundan bu yana önemli aşama kaydetti. #5 Wind N Grass da değerlendirilebilecek isimlerden biri.

BAHİS SİTELERİNİN SHA THİN TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

5. KOŞU

#7 Multimillion, bu pist ve mesafede şimdiye dek 5 yarış kazandı. Sha Thin'de en sevdiği mesafede koşacak olan safkan, jokeyi Teetan ile üç kez kazandı. #9 Loving A Boom, klas 2'de çim pistte harika bir ikincilik elde etti. Sha Thin kumuna ilk defa çıkıyor ancak daha önce çok kaliteli atlarla baş etti.  #5 Hong Kong Win, son dört koşusundan ikisini kazandı. Çalışmalarında formunu ilerletti. #11 Massive Pocket, sezon başında bu pist ve mesafede gerçekleştirdiği birincilikteki performansını tekrarlarsa kazanabilir.6. KOŞU

#2 Time To Celebrate, son koşusunda çim pistte baş farkıyla geçildi. Aynı performansı tekrarlarsa çok iddialı olacaktır. #1 Beauty Legacy'yi yarış içerisinde kontrol etmek zor. Eğer yarış içerisinde istediği tempoyu bulabilirse birincilik kürsüsüne çıkabilir. #12 Ballistic King, üst üste potoda kaybettiği yarışların ardından nihayet kazandı. Bugün  klas1'e geldi ve iddiasını sürdürüyor. 2019 yılında İrlanda'da grup yarışta üçüncülük yapan #4 Decrypt asla ihmale gelmez.
7. KOŞU

#10 Farhh Above, bir atın sahip olması gereken bütün yeteneklere sahip. Fakat onu daha iyi yerlere getirecek birkaç şeye ihtiyacı var. Eğer düzlükte temiz bir yarış yapabilirse ve çok gerilerde beklemezse kazanabilir. Yetenekli bir at olmasına rağmen son üç koşusunda varlık gösteremeyen #11 Star Of Yuen Long, bugün iyi kulvardan çıkacak olmasının avantajıyla ters bir yarış yapabilir. #4 Right Choice, yakın ara ikinciliğinin ardından burada şansını deneyecek. Biraz dış kulvardan çıkacak olsa da form durumu iyi olan safkan ihmal edilmemeli. #6 Assimilate, dış kulvar dezavantajını aşabilirse adını duyurabilir. 

THE SUN'IN GENİŞÇE YORUMLANMIŞ HONG KONG TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ