Kara Kamçı İstanbul 1.Ve 2. Altılı Ganyan Tahminleri, Yorumları, 

Selam sevgili Dostlar İstanbul proğramında  dokuz koşulu birbirine denk güçteki safkanların mücadelesi olabilecek gibi görünüyor Şimdiden Herkese bol şans.

Günün Birinci Koşusunda Daha sert gruplarda tabela içerisinde dolaşan ve zaman zaman başarılı yarışlar sergileyen REDENTOR Uygun grupta bugün özlediği birinciliğe uzanabilir favorimdir. Bu mesafede daha önce birinciliği bulanan son yarışı ölçü olmayan ROSEHILL Favorinin en ciddi rakibidir. Son Yarışları başarılı olan WICTORY SUN, yeniden kıpırdayan MY SWEET LADY Daha sonra şans verdiğim safkanladır. Koşunun bombasını ise son yarışları kötü olmasına ragmen bu mesafede geçen sene cok başarılı yarışları olan FLIGH ATTENDAT Koşunun ve günün bombasını gerçekleştirebilir.

Günün İkinci Koşusunda SİNEPS, MAGIC BULLET, BIG SHOW, ALTINKAFES, BAZO Sırasıyla.

Günün Üçüncü Koşusunda Sentetik pistte iki yarış kazandıktan sonra kocaeli pistinde tabela dışında kalan ve burada son yarışında üçüncü olan ALLSHANTI Geçen sene bu mesafede başarılı yarışları olduğu için hemde diğer rakiplerine göre formda olduğu için bugün benim güvendiğim isimlerin başında geliyor ve bankomdur.


Günün Dördüncü Koşusunda son yarışında ikinci olurken dikkat çeken KESKİNNAZ İlk atımdır. Bu pistte daha sert rakiplerle mucadele eden son yarışları başarısız olsada BEYAZKULE Bugün bu bu grupta şanslı olabilecek tayların başında geliyor. Bu pistte sürekli sert rakiplerle mucadele eden KOLAÇAN Bugün günün bombasını gerçekleştirebilir.DOĞU GÜZELİ ve BERİLSU sonra.

Günün Beşinci Koşusunda sevdiği pist ve mesafede  koşacak olan ATLIOĞLUM Dişine göre rakipler arasında ilk atımdır. Sürekli sert gruplarda mücadele eden bugun daha uygun rakiplerle mücadeleye çıkacak olan SONYAGMUR Ağır kilosuna rağmen şanslı olabilecek tayların başına geliyor. TURAHNAN daha sonra. EBABİL Bu koşunun bombasını gerçekleştirebilir.