1. KOŞU

Start aldığı 11 koşuda yalnızca bir kez kazanmış olsa da istikrarlı safkan #3 Monkey Jewellery, son üçüncülüğünün ardından Sihirbaz Moreira ile koşacak olmasının yanı sıra iç kulvardan da çıkacak olmasıyla çok şanslı görünüyor. #1 Super Lucky, son beş koşusundaki dört ikinciliği ve bir de birinciliği ile bugün de iddialı olabilecek durumda olduğunu gösteriyor. Dış kulvardan çıkacak olmasının yaratacağı sıkıntıları aşabilirse #5 Noble Desire da burada başarılı olabilecek safkanlar arasında.
2. KOŞU

Henüz yarış kazanamayan #11 Royal Racer, bugün iç kulvardan çıkacak ve biz onu yarışın başlarında önde izleyeceğiz. Moreira ile koşacak olan safkan son ana kadar önde kalmaya çalışacaktır. Şimdiye kadar altı kez plasede yer bulan #10 Dionysus Collin, daha önce birçok kez kazanabilecekken mücadeleyi kaybetti. Bu defa en iç kulvardan koşacak olmasının avantajını en iyi şekilde kullanarak potoyu önde geçmeye çalışacaktır. Üç yarış önce birlikte kazandığı binicisi Zac Purton ile tekrar buluşan #3 Rich And Lucky, doğru bir strateji ile bugün de kazanan olabilir. #2 King's Man, son etkili ikinciliğinin ardından ihmale gelmez.

Son koşusunu 45 ganyanla kazanan #2 Good Shot, yeniden kendi klasına döndü. İyi kulvardan çıkacak olan safkanın kazandığı mesafede bir kez daha birinciliğe uzanması sürpriz olmaz. Tony Millard antrenesinde sınıf atlayan ve çalışmalarını aralıksız sürdüren #4 Yee Cheong Pegasus, etkileyici performanslarından birine daha imza atabilecek durumda. Apranti indirimiyle koşacak olan #3 Compassion Star ile yeni antrenörünün idaresinde ve Zac Purton'la ilk kez piste çıkacak olan #8 Bright Kid asla ihmal edilmemelidir.

HONG KONG'LU YAZARLARIN HAPPY VALLEY TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

4. KOŞU

#7 Polymer Luck, bugün dış kulvardan çıkacak ancak süratli yapısıyla önlere akıp yer tutabilirse adını üst sıralarda görebiliriz. Toplam 12 defa piste çıkan ve iki ayrı antrenörle çalışan #9 Eptiwins, iki yarış önce ikincilik elde etti. Bugün Zac Purton ile mücadele edecek olması büyük avantaj. Klas 3'ün etkili isimlerinden #1 Methane, bugün de iyi bir performans sergilemeye aday. Bu pist ve mesafede yarış kazanan #4 Lightning Steed de iddialı safkanlardan biri.

BAHİS SİTELERİNİN HAPPY VALLEY TAHMİNLERİNE BAKMAK İÇİN TIKLAYINIZ

5. KOŞU

Şampiyon jokey Zac Purton ile ilk defa piste çıkacak olan #2 Momentum Galaxy, iyi yarışlarından birini yaparsa onu birincilik kürsüsünde görmek bizi şaşırtmaz. İkinci olduğu yarışta muhteşem bir performans sergileyen #3 The Runner, jokeyi Antonie Hamelin ve iç kulvar avantajı ile ilk birinciliğini arıyor. 12. kulvardan çıktığı koşuda başarısız olan #1 Harmony N Home, bu defa çok daha avantajlı bir starttan çıkıyor, çıktığı gibi bitirebilir.  #7 Millennium Falcon formu yükselenlerden.

HONG KONG'DA EN ÇOK YARIŞ KAZANAN JOKEY VE ANTRENÖRLERİ ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYINIZ

6. KOŞU

Daha önce bu pist ve mesafede iki yarış kazanan #8 Flying Genius, bugün yine iç kulvar avantajıyla iyi bir yarış yapacaktır. Karis Teetan knows the horse well and another win together is possible. Zac Purton ile start alacak olan #3 Be Ready, son koşularında birkaç kez birinciliği elinden çıkardı. Bugün uygun starttan çıkıyor. 12. kulvardan çıkacak olması #2 Larson'un şansını biraz azaltıyor. Bugün yarış içerisinde trafik sorunu yaşamazsa mücadelenin içinde olur. #7 Very Sweet Orange da benzer şekilde dış kulvar dezavantajının üstesinden gelmeye çalışacak olan bir safkan.


7. KOŞU

Antrenör Tony Millard'ın ekibine katılan #7 Such A Happiness, iyi yarışlar yapıyor ve bugün de fena sayılmayacak bir kulvardan başlayacak. Üst üste üçüncü birinciliğini arayan #1 Sunshine Warrior, ağır kilosuna rağmen birincilik mücadelesinin içerisinde olacaktır. Beş kez ikincilikte kalan #9 Chairman, sonunda birinciliğe uzandı. Bugün iç kulvardan çıkacak olmasının avantajıyla bir kez daha kazanmaya çalışacak. Son performansıyla #2 Magnificent de ihmale gelmeyecektir.

YARIŞ VİDEOLARININ DA YER ALDIĞI HONG KONG YARIŞ PROGRAMI, BÜTÜN SAFKANLARIN GALOPLARINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

8. KOŞU

Neredeyse 1 yıl aradan sonra piste çıkıp Beauty Amigo'nun bir buçuk boy gerisinde ikinci olan #2 Golden Dash, dış starttan çıksa da bunun üstesinden gelebilecek güce sahip. Yarışın başlarında önlerdeki yerini alacak ve birincilik mücadelesine katılacaktır. Üst üste ikinci birinciliğin peşinde olan #3 Island Shine, yakaladığı güzel forma ilaveten en iç kulvardan çıkacak olmasının avantajını en iyi şekilde kullanacaktır. Üç yarış önce bu pist ve mesafede güzel bir birincilik yapan #7 Winning Feeling, yakaladığı formla ön sıralarda değerlendirilmesi gereken bir diğer safkan. #6 Whiskey Neat; iri ve güçlü bir at. Son koşularında başarısız olsa da bu kez  Joao Moreira ile koşacak.

HAPPY VALLEY'DE HARİKA TAHMİNLER VEREN THE SUN'IN YORUMLARINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

9. KOŞU

Bu pist ve mesafede benzer şartlarda katıldığı mücadeleden galibiyetle ayrılan #6 Happy Dragon, bunu bir kez daha başarabilecek kadar iyi durumda. Antrenörü Caspar Fownes ile piste çıtkığı üç yarışın ikisini kazanan #1 Dances With Dragon, jokeyi Zac Purton'un idaresine birinciliklerine bir yenisini ekleyebilir. warrants respect. Üst üste üç birinciliğinin ardından bugün en dış kulvara mahkûm olan #8 Enrichment ile formu yükselişte olan #7 Hezthewonforus da koşunun iddialı isimleri arasındadır.