Selim Pusat İstanbul Altılı Ganyan Tahminleri, At Yarışı Tahminleri, 30 Ekim


1. Koşu Kalabalık yarış olmasından dolayı önde kalabalık grubun birbirini yoracagini düşündüğüm için Sprinti kuvvetli atlara öncelik vereceğim bu grupta en kuvvetli sprinterin ise Hatice olduğunu düşünüyorum.

2. Koşu Uygun kilosu ve bilindik jokeyi ile her şey Nevcihani işaret ediyor.

3. Koşu 57.5 Kilo siklet ile sihirbazin tercihledigi geçen yarış alternatif tek olarak verdiğim Sinclair inatçı yapısı ile bu koşuda fark yaratacaktir. Günün En Sağlam Bankosudur.

4. Koşu Tay koşusu olması vesiyle çok at yazilmasindan yanayım.

5. Koşu Uygun grup ve başarılı yapısı ile sürekli tabelada yer bulan Goldianis Alternatif tek adayimdir.

6. Koşu Sheshbesh etkili yarışlar ortaya koyan çim yarışlarını seven bir isim rakip olarak Gülenyüz Atılım ve Feciri görüyorum.

1. Koşu

Denk safkanların mücadelesinde her at kazanabilir. Manav raporlu olduğundan dolayı Rüzgarın Ruhuna Karataş binebilir. Kaliteli safkan bu grupta en kaliteli isim.

2. Koşu

Sonlarda yarış içerisinde yaramaz bir çocuk gibi mücadeleyi bırakan Aksakal bugün maidenden çıksın artık dedirtiyor.

3. Koşu

Ağır kilosuna rağmen Son koşularında başarılı bir grafik çizen Özcan Yıldırım'ın ısrar ettiği Yol Bulan günün bankosudur.

4. Koşu

Şengönül şüphesiz bu grubun en kaliteli isimlerinden birisi kazanmaya da yakın olan safkanın rakipleri şu şekilde.

5. Koşu

Süratli gitmesini beklediğim koşuda düzlük üzerinde önlere gelip etkili sprinti ile muhteşem karakteri olan Çelebi Cihan'ın kazanmasını bekliyorum.

6. Koşu

Gördüğü yarıştan sonra kalitesini ortaya koyacağına inandığım İbra favorim olacaktır. Koşunun sürprizini ise kalitesine her zaman inandığım mesafe uzun olsa da Hışman tarzındaki jokeyleri sevdiğini düşündüğüm İpsiz Kızdan bekliyorum.

7. Koşu

Denk güçteki safkanların arasında tercih yapmak çok zor Blue King'in bir adım önde olduğunu düşünüyorum grup koşusunda çok iyi bir sonuç alamasa da aradığı gruba dönmüş durumda.

8. Koşu

Gazi koşusunda beklenilenin çok üstünde koşup müthiş karakterini ortaya koyan Memedim Sihirbaz'ın da dikkatini çekmiş durumda dinçlik yarısına bile çıkıyor olsa kalite kalitedir. Günün 2. Bankosu olarak öneriyorum.

9. Koşu Günün Son ayağı surprize açık bir ayak lakin Pirkan Baba kaç yarıştır takibimde olan bir safkan.