1. ALTILI

LA BABIA // SETTING THE MOON: Bayern temsilcisi ilk defa kumda koşacak. Babası Breeders Cup Classic'i kazanmıştı. Takip ettiğim kadarıyla tayları da Amerika'da kum pistte başarılı oluyorlar. Aslında Avrupa'dan ithal annesi tam bir çimci ama dediğim gibi: Bayern'in tayları sürekli kumda kazanıyor. Bugün pistin kuma dönmesiyle şansı bence çok arttı. Setting The Moon da ilk koşunu çimde yapan bir safkan ama onun kan hattı da kumda başarılı olacağını gösteriyor. Babası Lea, birçok grup koşu galibiyetinin yanı sıra Dubai World Cup Classic'te üçüncü olmuş bir safkan. Bence bu yarış ikisi arasında geçer. 

BRASS TOWN // BYE BYE MAN: Brass Town'ın son yarışı çimde ve safkan çimde çok başarısız. Ancak kumda bir üst grupta kazandığı koşular var. Son yarışında Luis Saez, binmiş ama bugün Irad Ortiz biniyor. Ya Luis Saez'den memnun kalmadılar ya da kendisi binmedi. Saez'in bindiği Bye Bye Man'i de inceledim ve son koşusunu kazanırken zorlanmamış. Daha evvelinde de iyi gruplarda koşmuş bir at. Bence küçük kuponları ikisiyle geçebiliriz. 

2. ALTILI

ALASKAN // BIG SPENDER: Alaskan son koşusunda önlerde götürmüş ve yine İrad Ortiz ile kazanmış. Bugün yine iç kulvardan çıkıyor. Çıktığı gibi bitirmeye müsait bir yarış gibi duruyor.  Big Spender son koşusunda biraz daha iyi ikramiyeli bir yarışta ikincilik aldıktan sonra el değiştirmiş. Yeni antrenörü Saffie Joseph Jr. ise kendisine geçen atlarla ilk yarışlarında %40'a yakın bir kazanma oranına sahip.

STAR JUANCHO: Son yarışları kötü olsa da bugün ciddi ölçüde alt gruba gelmiş. İstediği zaman çıktığı gibi bitirebilen bir safkan. Geriden gelebilme özelliğine de sahip. Ama bana kalırsa bu grupta ya iki gider ya da çıktığı gibi bitirir. 

1. altılıda banko olarak düşündüğüm safkan yarıştan çıkınca kurgu yapmaktan vazgeçtim. Ancak iki koşuya yaptığım yorumu belki işinize yarar diye bıraktım.Serkan Yaşar Gulfstream At Yarışı Tahminleri

2. ALTILI

5.2.1.3.6
2.4 // 12.5
3.4.10.2.11.9
3 STAR JUANCHO BANKO
4.5.14.11.6.13
5.1 // 3.7

36 TL // 144 TLL