2. KOŞU

Saint Cloud'da yakın ara dördüncülük elde eden 3 EDISA'nın ilgilileri bugün akıllıca bir hamle yaparak safkanı daha uzun mesafeye çıkarmışlar. Aynı performansı yinelerse kazanacaktır.

Longchamp'te Listed yarış kazanan 6 Amarena, katıldığı Grup 1 koşuda varlık gösteremedi. Form durumu iyi olan safkan gözden uzak tutulmamalı. Ekim ayında dünyanın en önemli yarışçılık organizasyonlarından biri olan Arc'ta Grup 1 koşuda dördüncü olan 2 Muette, sezonun ilk koşusunda iyi bir geri dönüş yapabilir. 

Bir üst gruba gelen 4 Think Of Me, Fontainblue'daki son koşusunu çok rahat kazanmıştı.3. KOŞU

3 MILLE FOIS MERCI, geçen sezonki yarışları bu tip bir yarışı kazanabileceği izlenimi veriyor. Chantilly'deki beşinciliğini tekrarlarsa çok şanslı. 6 Ceinture Noire, Grup 3 mücadelede dördüncü oldu. Mesafeye yatkın bir at. 8 Jamilya, Chantilly'de ilk kez piste çıktığı koşuda potoda kaybetmişti. 

5. KOŞU

4 SUR MA VIE uzun süredir birincilik kürsüsüne çıkamasa da son koşusunda yakın ara kaybetti. Kendisini bu seviye koşularda ispatlamış bir safkan ve mesafe de ideal.

6 Stromboli, Angers'taki ikinciliği güzeldi. Formu iyi olan safkanlardan. Chantilly'deki son altıncılığını beğendiğim 5 Semeur D’Espoir ile en sevdiği mesafeye dönen 1 Maktava da bu grupta söz sahibi olabilecek potansiyele sahipler.6. KOŞU

11 MONARGENT, Cagnes'te bu mesafedeki son koşusunu kazandı ve bugün formda binici Maxime Guyon ile piste çıkıyor. Bugünkü rakipleri geçtiklerinden iyi değil.

1 Chasselay, Chantilly'de yakın ara ikinci oldu. Mesafeyi seviyor. 10 High Dream, 7 ay önceki son koşusunda iyi koşmuştu. Uzun zamandır pistlerden uzak olsa da mesafeye çok yatkın. 16 Plantlove, Longchamp'te daha kısa mesafede kazanmıştı. Dinçlikle etkili olabilir.

7. KOŞU

4 HEIR TO A THRONE, Chantilly'de sadece bir boy geride bitirp üçüncü olan safkan kapıya dayandı. Ha bugün ha yarın kazanacak durumda. Bugünkü rakipleri de inanılmaz derecede uygun.

9 Shamsabad, bu mesafede çok iyi koşuyor ve şartlı yarıştaki ikinciliğinden sonra yeniden handikap yarışlara dönmesiyle iddialıdır.  11 Jeitoso Bayer, üç ay önce Chantilly'de harika bir birinciliğe imza atmıştı. Kısa istirahatin ardından dinçlikle etkili olacaktır. 3 Chill Wind da son yarışını kazananlardan. Bugünkü kilosu biraz ağır olsa da ihmale gelmez.8. KOŞU

4 ABBELLO, ilk handikap mücadelesine çıkacak. İlk kez güneşlik takacak ve maiden yarışları harikaydı. 6 Imbleville, Fontainblue'daki etkili üçüncülüğünün ardından o da ilk kez bu seviye bir yarışa çıkıyor. Önde gitmeyi seviyor. 1 Mixologist maidenden bu mesafede çıktı. Bugün ağır kilosuna rağmen ihmale gelmez.

8. KOŞU

12 CROCY, son koşusunda potoda dördüncü oldu. O günkü rakipleri gerçekten çok güçlüydü.  Aynı yarışı yaparsa bu grubu geçecektir. 9 Nostalbowl, bugün daha öncekilerden daha denk rakiplerle koşacak ve handikap koşularda sürekli tabela içerisinde kendisine yer buluyor.

1 Sissi Doloise, daha iyi grupta üç boy farkla üçüncü olmuştu. Bu tip gruplarda daima ön sıralarda yer buluyor. 6 Devil’s Eye'ın son yedinciliğinden daha iyi koşmasını bekliyoruz. ran better than seventh place suggests last time.


THE SUN FRANSA DEAUVILLE AT YARIŞI TAHMİNLERİ

1. KOŞU: 3 Cherie Amour
2. KOŞU: 3-6-2-4
3. KOŞU: 3-6-8
4. KOŞU: 3 Further Measure
5. KOŞU: 4 Sur Ma Vie // 6-5-1
6. KOŞU: 11 MONARGENT BANKO
7. KOŞU: 4 Heir To A Throne // 9-11-3
8. KOŞU: 4-6-1
9. KOŞU: 12-9-6-1