ÖNEMLİ: Değerli dostlar, sitemizde çıkan reklamlardan rahatsız olan bazı sevgili takipçilerimiz varmış. Biz şu okuduğunuz yorumları Türkçe'ye çevirmek için her gün 6-7 saat bilgisayar başında ömür çürütüyoruz. Siz ise 5 snlik bir reklamı görmeye tahammül edemediğinizi isyan edercesine bize iletiyorsunuz. Ne diyelim, canınız sağ olsun.

Biz de sizin rahatsız olmanızı istemiyoruz. Bu yüzden farklı bir reklam modeli için farklı bir firma ile görüşüyoruz. Sabrınız için teşekkür ederiz. 

Ancak unutmayınız ki bizim de devamlılığımızı sağlamamız için reklam göstermemiz gerekiyor. Yoksa bu site nasıl ayakta duracak? AT THE RACES FRANSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

1. KOŞU

AMYR DU SOLEIL (4), son startında Grup 1 mücadelede bu rakiplerini n neredeyse hepsini geçmişti. Bugün de benzer bir sonuç alması ihtimali çok yüksek olup kazanmaya en yakın safkandır.

JARIF (1) ve MOUNJARED AL CHAM (2) aynı koşuda Amyr'e geçilmişlerdi. MIN'HA (6), iki yarış önce Grup 2 kazandı.2. KOŞU

FROHSIM (2), iki koşusunu da çıktığı gibi bitirerek kazandı. İlk kez listed mücadelede start alacak olan safkan yakaladığı güzel formla bir kez daha birinciliğin en güçlü adayıdır.

FANTASTIC SPIRIT (1), son koşusunu alt grupta burun farkıyla kazandı. Bugün dengi rakipler arasında da iddialı olacaktır. TO FLY FREE (5) ve AGAIN MUSIC (4) üst gruba gelen atlar. Plasedeki yerlerini alacaklardır.

3. KOŞU

NO TURNING (2), ara sonrası kazanarak başlayan safkan bugün daha iyi bir performans sergilemeye aday. ANCA (3) da ara sonrası ilk yarışını kazanmıştı. Ardından listed koşuda şansını denedi ama hayal kırıklığı yarattı. Alt grupta koşacak olmasıyla ön planda. 

RAAMEZ (1) son koşusunda açık ara mağlup oldu.  AMERICAN BEACH (4) sekiz kez start alıp bir defa kazanabildi. Plasede şans bulabilir.4. KOŞU

JOE FRANCAIS (5), üç yarış önce G1 Prix du Jockey Club'da mücadele etti. Ardından 6 ay ara verdi ve pistlere üst üste iki birincilikle geri döndü.  Bir kez daha dengi rakiplerle koşacak olsan safkan yine kazanacak durumda. MR SATCHMO (2), Borelly'de 2 boy farkla listed yarış kazandı. Ardından Doha'da iyi atlar arasında Grup 1 koşuda mücadele edip altıncı oldu. Favorinin en ciddi rakibidir. AUBEVOYE (3), 2000 metre mesafeli listed yarışta ikinci oldu. Bu seviye rakipler arasında her zaman başarılı olmasıyla düşünülmeli. DIAMOND VENDOME (1) son dördüncülüğünün ardından burada şans verilmeyi hak ediyor.5. KOŞU

AL EFREETA (2), maiden koşuda elde ettiği üst üste ikinciliklerin ardından Grup 1 mücadelede altıncı oldu. Bir kez daha maidene dönen safkanın kazanması normal sonuç olacaktır. 

Toulous'te Grup 3 yarışta üçüncü olan MZOON (4), o gün kariyerinin en iyi yarışını yaptı. Al Efreeta'nın hata yapması halinde devreye girecektir. RAGAA (9) ve CHAFIKA (12) da aynı yarışta iyi koşan safkanlardı. Onlar da bugün geniş kuponlarda düşünülmelidir.6. KOŞU

INFLUX (2), Salon de Provence'de klas 2 yarışta beş boy farkla kazanırken çok etkileyiciydi. Bugün bir üst klasa gelmiş olsa da burada da başarılı oalcağından şüphemiz yok. MENSEN ERNST (1), bu klasta 4 boy farkla ikinci olduğu son koşusu çok iyiydi. Bugüne dek iki kez potoyu önde geçmeyi başaran safkan bugün üçüncü birinciliğine uzanabilecek durumda. 

İlk kez koşacak olan THE MAGIC (5), kazanabilmek için öncelikle diğer iki rakibine diş geçirmeli.  PILGRIM (4) son koşusunda plasede bitirdi. 7. KOŞU

PIRATA TESORO (1), bu klastaki son üçüncülüğü başarılıydı.  İki yarış önce handikap koşu kazanan safkan, burada çok iddialı olacaktır. Son koşusu Grup 1 olan GUARDIAN FAY (7)'in o yarışı görmezden gelinebilir. Bir önceki koşusunda maidenden 5 boy farkla kazanarak çıkmıştı. Bugün çok denk rakipler arasında koşacak olduğu gözden kaçmamalı. NORATHIR (6) iki yarış önce listed koşuda dördüncü olmuştu. 

MAD RIVER (3) daha düşük seviyeli mücadelelerde başarılı olan bir at. Bu grup biraz sert gelebilir.