NALKAPON İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ 


Nasılsın yeğenim, iyi misin? Bugün yine çerez altılısı var. Bu bültenler moralimi çok bozuyor. Gücüm boşa gidiyor. Şuna bak yeğen haksız mıyım bana söyle? Artık hiç keyfim kalmadı haberin ola. 15 gün sonra çimler tam büyüdüğünde şovlarım başlayacak ama sabrım tükendi bu böyle biline.


Karşıyakalı Cemo kod adlı seyis yeğenimi aradım. Var mı yeğen bana güdümlü füzelerin dedim. O da gülerek dedi ki Dayı bu bültenlerde güdümlü füzeyi kim kaybetmiş biz bulalım. Seyisler isyanda, ikiliden üçlüden yolumuzu bulamıyoruz artık. Böyle giderse yakında grev başlaması an meselesi. Ona hak vermiyor değilim. 

Havalar ısındı, Hawaii'de cıbıllar geziyor, Las Vegas'ta taş konken partileri gırla gidiyor yeğenim. Seninle tevziyeyi aldığımız gün geceyi Hilton'da geçirip sabah ilk uçakla Adana'ya gideceğiz. Orada Adana dürümün yanına ayran indirip yine ilk uçakla Amerika'nın yolunu tutacağız. Sabah Hawaii'de akşam Las Vegas'ta günleri geçirip cebimizi şişirmeye devam edeceğiz. Geri döndüğümüzde kendimize şampiyon atlardan birini alıp Süpürgeci Sülo yeğenimi başına geçireceğiz. Sonra da kahvede caka satmaya devam edeceğiz. 

Bundan sonra TJK Reis'i düşünsün yeğenim. Böyle çerez bültenleriyle bir yere varamazlar, beni zayıflatıp popülerliğimi düşürmeye çalışıyorlar. Dün Adana ilk ayakta sana favoriden verdiğim güdümlü füzem Singapore Prensi gelmesin diye resimle oynadılar. Yoksa o kazanmıştı, bu gözler yanılmaz. 

Benim adım Nalkapon yeğenim ben bu oyunu bozarım. Beni takipte kal, peşimden ayrılma, bombalarımı iyi değerlendir. Şimdi sana düşen müthiş kurgumun yazılı olduğu kağıdı ganyancıya uzattıktan sonra müsveddeyi yok etmek. Gözlerinden öperim şansın bol ola. Sayfamdan çıkmadan önce beğenini yap.