AT THE RACES FRANSA DIEPPE AT YARIŞI TAHMİNLERİ

1. KOŞU: 

Bütün safkanların kazanma şansının eşit olduğu bir yarış gibi duruyor. XAAROS (2), bu mesafede yarış kazandı ve daha önce daha sert rakipler arasında mücadele etti. Bugün Pierre'in binmiş olması da ayrı bir avantajı. LLOYD (3), kısa mesafeli sürat yarışlarını seviyor. MANGKHUT (4), geçtiğimiz yarışlarında daha iyi gruplarda iki kez kazandı. BLACK MORNING (5) ilk kez bunun gibi bir grupta koşacak olsa da şimdiye kadarki yarışları iyi ve antrenörü formda.

2. KOŞU: 

VALEYA (5), tam olarak gücünü sahaya yansıtamasa da iki yarış önce Compiegne'de kazandı. Bugün bu grupta da iyi bir yarış bekliyoruz. Oldukça istikrarlı bir safkan olan PRETORIO (6), bu mesafede yarış kazandı ama önceki rakipleri biraz daha zayıftı. GOLDEN WOOD (3), son koşusunu Fontainebleau'da 2600 metre mesafede ve denk grupta kazandı. İki birinciliğinin ardından son koşusu çok iç açıcı olmasa da formda ve başarılı jokeyi Boudot ile YMOHTEP (2) ihmale gelmez.3. KOŞU: 

DALVINI (2), bu seviye bir yarış kazanabilecek durumda. Daha önce iki kez bu ayarda gruplarda harika koştu. Bugün Soumillon tercihi ile ön plana çıkıyor ve mesafeyi çok seviyor. LETTY'S MARVEL (1), son koşusuna göre biraz daha ağır koşacak. Kasım ayından bu yana istirahatte olması, dinçlikle etkili koşup üst üste üçüncü birinciliğini almasını sağlayabilir. 

REPLENISH (3) artan kondüsyonu ile daha iyi bir yarış yapabilir. JIZELLITA (4), iki yarış kötü koştu fakat onun öncesinde Longchamp'te handikap yarış kazanmıştı. Yarış gören LINARDO (11) da tabeladan iyi bir yer kapmak için mücadele edecektir.

4. KOŞU: 

KOURKAN (1)'ın son koşusunu göz ardı etmek gerekiyor. Çünkü daha öncesinde Listed yarış kazanmıştı ve Grup 3'te ikinci olmuştu. Daha önce bu mesafede kazanmış bir safkan olarak grubun önde gelen atıdır. SHANNKIYR (2), iyi bir orjine sahip ancak henüz tam performansını sergilemedi. Haziran ayından beri pistlerden uzak olan safkan, bu kez daha önceki yarışlarından daha iyisini yapabilir. 

BLISS FOR EVER (3), henüz maiden ancak mesafeye yatkın bir at. MIRACLE DES AIGLES (4) birkaç yarıştır üst gruplarda mücadele ediyordu. Bugün dengi rakipler arasında şans bulacaktır.5. KOŞU: 

Burası hiç de kolay bir yarış değil. İyi yarışları olan MINNIPA (1), daha tam olarak bekleneni ortaya koyamadı. İlk defa handikap mücadeleye katılacak ve mesafeye yatkın. İlk yarışını kazanma şansı var. KUNDRIE (3) de son koşusunda Deauvile'de üçüncü olurken formunu ilerlettiğini göstermişti. O da ilk birinciliğini almak için piste çıkacak.

SPATIAL MERIT (4), birkaç iyi yarışı var ve Longchamp'te katıldığı son yarışta start çıkışı sorun yaşamıştı. İlk kez handikap koşacak olan  NUIT DE LA CHANCE (2) ile yarış gören BRIMMING (5) sonraki ihtimallerdir.

6. KOŞU: 

İstikrarlı safkan GO FAST (7), son koşusunda yalnızca baş farkıyla geçildi. Bugün koşunun en iddialı isimlerinden biri. ZALAYOUNI (10), Lyon'da önlerde götrüdüğü yarışta yakın ara bir dördüncülük elde etti. Gördüğü yarışın ardından artan kondüsyonu ve boş kilosu ile iddialı olacaktır. KOURKAR (1), kazandığı yarışın ardından bugün biraz daha ağır kilo ile koşacak. TARCENAY (3), bu mesafedeki derecesi iyi ve daha önce iki kez handikap yarış kazandı. SPEED (5) benzer gruplarda mücadele eden bir safkan olup ön sıralardan yer kapmak için mücadele edecektir.
7. KOŞU: 

Zor bir yarış daha. SECRET PLAYER (2), bu pisti seviyor ve önde liderliği alıp beyaz bayrak ayna deneyebilir. MA BOY HARRIS (1), kariyeri boyunca istikrarlı bir safkan olmasıyla şans verilebilir.  ZELOTE (7), önde gitmeyi seviyor ve bugün hem mesafe kısalttı hem de bir alt gruba geldi. İyi bir yarış bekliyoruz. SILENCIOUS (10), daha kısa mesafede iyi koştu. Son dördüncülüğünde yeşil ışık yakan DAVID THE DIVA (15) gördüğü yarış sonrası daha iyi bir performans sergileyecektir.