Bu paralar beni tatmin etmiyor. İstanbul, İzmir, Kocaeli, Adana hepsi çerez altılısı dağıtıyor yeğenim. Saatlerce üstün altılı bilgimi kullanıp çalışmalar yapıyorum ama verdiğimi alamıyorum. Bütün gücüm boşa gidiyor. Moralim bozuluyor. Ama Urfa bültenlerine bakıyorum da her yerinden gaymeler akıyor. Bugün hedefimde Urfa var yeğen haberin ola. 

Hem de iki altılı yapmışlar. Köy ağalarının tezgahını bozmak benim işim. İlk altılıdaki müthiş bankom Akersan'la işi bitirme peşindeyim. Asıl mesele onların mamaladığı atları bulup tevziyeden büyük bir parça koparabilmek. Bütün çalışmalarım onun üstüne. Hazırladığım dinamit lokumlarıyla onların dopingli atları çakışırsa değme keyfimize. İkinci altılı zor yeğen. İçimden onu oynamak gelmese de kalan üç yarışa da bakıp işi bitirdim. Her an her şey olabilir. Son ayakta Sabanur bankomla hedefi 12den vurmam mümkün. Ama sen yine de birinci altılıya kafanı ver. 

Bankolarımı tartışanların önce iddaaya sonra da sayısal lotoya düştüğü söylentileri doğrudur. Niye yeğenim bir düşün. Onlar bana kılıç çeke çeke don mintan kaldılar. Bankolarımı tek atmak yürek ister. Kel Tahminci abiyi gördün yeğen ortadan kayboldu. Aldığım istihbarata göre akşama kadar sayısal loto dolduruyormuş. Ona birgün karşımda diz çökeceğini söylemiştim de dinlememişti. Düşmanlarımın sonu hep böyledir.

Gargara Osman'la çevresine topladığı hayranlarıma özel müthiş İzmir kurgumu hazırladım. Her ne kadar çerez altılısı olduğunu bilsem de onlara bir cep harçlığı sözüm vardı. Onların cebini şişirip sözümün eri olmam an meselesi. Popülerliğim en önem verdiğim özelliğimdir. 

Haydi bakalım yeğenim sıra sende, ben çalışmalarımı yaptım, gücümü ortaya koydum. Şimdi sen de üstüne düşenleri yapıp sayfamdan çıkmadan önce beğenini unutma, sonra da ganyana gidip müsveddeyi yok et. Gözlerinden öperim, şansın bol ola.