NALKAPON KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Urfa'da üstüme kurulan oyunu gördün mü yeğenim? Müthiş bankomu sıkıştırıp kazanmaması için ellerinden geleni yaptılar. Urfalı köy ağalarının tekerine çomak sokmak boynumun borcudur haberiniz ola. Sana üçüncü ayakta iki eküriyi de vermiştim ki misli misli alıp cebini şişir. Ama olmadı yeğenim bizi kolladılar, son ayakta yatırmak için ellerinden geleni yaptılar. Onlarla hesabım bitmez.

Bakıyorum da Kocaeli bülteni tam da istediğim gibi olmuş. Her ayakta bir dinamit lokumu görüyorum. Güdümlü füzelerim de hazır. Her an her şey olabilir. Tetikte ol, sonra ben görmedim Dayı diye kapımı çalma sakın. 

Gargara Osman akşam beşinci ayak koşunca beni aradı. Kahvedekileri etrafına toplamış, ganyandakiler namımı duyunca hemen beni sormuş. Kupon da beşte beş olunca cakasından geçilmiyordu. Dayı dedi sayende beşte beşiz. Ben de ona dedim ki yanına iki külhanbeyi al ganyana öyle git. Yarım saat sonra tahsilat için ganyanda senden başkası olmayacak. Yoldan küçük boy çöp poşeti al, paraları ona koy. Ne dediysem yaptı ama son ayakta köy ağalarının oyununa geldik yeğenim. Gargara Osman yıkıldı. Ona altılı buldurmak öncelikli görevim. Onun için Süpürgeci Sülo yeğenimle gizli bir görüşme yaptım. Benim için Türkiye'nin her yerinden istihbaratını toplayacak. Sonra da Gargara Osman'ı ihya edeceğiz. Namımın daha çok yayılması için ona tutmuş kupon vermem lazım. 

Yeğenlerimin yüreği tükendi. Aldığım istihbarata göre engelleme aletleri kullanılıyormuş. Düşmanlarım da Nalkapon'un sayfasında virüs var sakın ola basmayın diyormuş. Lazım olanı görüp basmıyormuşsun korkudan. Bana bak yeğenim dürüstlüğüm en önem verdiğim özelliğimdir. Çevremde mertliğimle bilinirim bu böyle biline. Sen onlara kulak asma üstüne düşeni yap. Gözlerinden öperim, şansın bol ola.