Brezilyalı yazar, koşuların kuma alınacağını söylüyor ve yorumlarını da ona göre hazırlamış.


1. KOŞU: 

Bugün en dış kulvardan çıkacak olsa da 12 Moschino'nun iyi koşmasını bekliyorum. Dikkatimi çeken bir başka isim ise 7 Brutus. Safkan son koşusunu çok rahat kazandı ve bu kez mesafenin uzamış olmasının herhangi bir sorun yaratacağına inanmıyorum. Her koşusu umut veren 11 Olympic Julien de ihmal edilmemelidir.

2. KOŞU

11 Historied, çim pistte koşacağı son koşusunda yarışlar kuma alınınca çıkartılmıştı ve o gün açık ara favoriydi. Eğer bugün her şey istediği gibi giderse kazanması işten bile değil. 10 Haymitch'in son yarışı fena değildi. Bugün o da dış kulvardan çıkacak ancak değerlendirilmelidir. 5 Birigui ise son koşusunda fena değildi. 

3. KOŞU

Kum pistte iyi yarışlar yapan ve idman pistinde iyi görünen 1 High Passion'un bugün lasix alarak koşacak olmasıyla kazanmasını bekliyorum. 

Kum pistte çok sert rakiplerini gerisinde bırakan 5 Magic Baby ve önde boş kalırsa 2 Vae Victis ikilisi de çok şanslı.

4. KOŞU

Günün en zor yarışı olduğunu söyleyebilirim. Son katıldığı koşuda starttan kötü çıkmasına rağmen ikinci olan 7 Luzerna, kum pistte başarılı olan Martinica (4) ve Leiria (3) üçlüsü burada çok şanslı bulduklarım.

5. KOŞU

9 Fearofgod,  bugüne dek sergilediği mükemmel performansla bir kez daha kazanmaya çok yakın görünüyor.

Son yarışında kolay kazanan 2 Ziphion ve bu gruplarda iyi koşan For Them (3) ikilisi onun hata yapmasını bekleyeceklerdir.

6. KOŞU

Bugün 1 Famous Italian'dan beyaz bayrak ayna yarışı gelme ihtimali çok yüksek.  

5 Oceano Negro  ve 8 Vinhaço bu safkanın rakipleridir.7. KOŞU

9 La Sonata'nın kum pistte iyi grupta elde ettiği üçüncülük burası için yeterli duruyor. Üstelik safkan yeniden şartlı koşuya döndü. Kazanmak için daha fazlasını yapmasına gerek yok. 

6 Italia ve 3 History Buff ikilisi sonraki ihtimallerdir.