1. KOŞU

4 AMYR DU SOLEIL, geçen yıl Saint Cloud'da Grup 1 yarışı 6 boy farkla kazanarak istirahate çekilmişti. Bugün bir alt seviyede piste çıkıyor ve rakiplerinin çoğunu da daha öncesinde geçmişti.

2. KOŞU

2 FROHSIM, sentetik pistte üst üste kazandığı yarışlardan sonra koşunun önde gelen ismidir. Deauville'de bu mesafede kazandığı son koşusundaki rakipleri sertti. Bugün bu rakiplerine diş geçirmesi zor olmamalı.

1 Fantastic Spirit, potoda kazandığı yarıştan sonra bu grupta şans verilmeyi hak den bir safkan. Her yarışında biraz daha iyi koştuğu da bir gerçek. 4 Again Music, iki ay önce Toulouse'taki yarışı pek parlak olmasa da bu mesafeyi çok seven bir safkan. 6 Coco Caline de son koşusunu kazanan ve seviye yükselten bir başka at.

3. KOŞU

2 NO TURNING, Lyon'de bu mesafede birinciliğe uzanırkenki görüntüsü çok iyiydi. Henüz üçüncü yarışına çıkacak olan safkan daha iyi koşmaya aday.

3 Anca, Toulouse'taki listed yarışta ortalarda yoktu. Ancak Longchamp'te kazandığı yarış güzeldi. O da bugün gerçek performansını göstermeye çalışacak olanlardan. 4 American Beach, uzun zamandır kazanamıyordu ve son koşusunda nihayet potoyu önde geçti. O koşusu 1600 metre mesafeydi ancak uzayan mesafe daha çok işine gelecektir.4. KOŞU

5 JOE FRANCAIS, geçen sene Fransa Derbisi'nde koştu ve kazanan atın epey gerisinde bitirdi. Ancak bugünkü seviyedeki yarışlarda iki birinciliği bulunuyor. Pist ve mesafenin de uygunluğu ile üst üste üçüncü birinciliğine uzanabilecek durumda. 2 Mr Satchmo, geçen yıl listed yarış kazandı ve Grup 1 yarışta mücadele edip altıncı oldu. Benzer şekilde, pist ve mesafeyi seven safkan iddialı olacaktır. 3 Aubevoye, Cagnes'te bu seviye bir yarışta geçildi. Bugün plase şansı yüksek.

5. KOŞU

12 CHAFIKA, ilk koşusundaki beşinciliğinde güven verdi. O gün kazanan atın üç boy gerisinde bitiren safkan, bugün daha iyi bir performans sergileyecektir. 6. KOŞU

Ekim ayında yarış kazanan 1 MENSEN ERNST, o günden bu yana iki iyi yarış daha yaptı. Özellikle Toulouse'taki ikinciliği dikkate değerdi. Bugün yarışı önde gelen ismi olup form durumu da rakiplerinden daha iyi. 

7. KOŞU

7 GUARDIAN FAY, bugün rakiplerine göre kilo ve jokey avantajına sahip. Son koşusunda Grup 1 yarışta fena koşmadı ve bu mevsimi de seviyor. Mesafenin uygunluğu ile potoyu önde geçebilir.