AT THE RACES TAMPA BAY AT YARIŞI TAHMİNLERİ

1. KOŞU

5 I AM A. LURING, şimdiye dek maidenden çıkmak için bundan daha iyi bir fırsat elde etmemişti. 4 Biz Maker ve 3 Alexacrat ikilisi ise koşuda şans verilebilecek diğer atlardır.
2. KOŞU

Bundan daha güçlü rakiplerle mücadele eden 7 SUNSET EMPIRE, bir alt gruba gelmiş olmasıyla patlama yapabilir. 6 Put Position, bu seviye yarışlarda daima şans buluyor. 1 Speeding Starlet gördüğü yarışların ardından ilk üç için bu kez daha iddialı olarak piste çıkıyor.


3. KOŞU

Formunu ilerleten 5 FLY NIGHTLY, buraya bir üst gruptan geliyor. Bu seviye bir yarışta kazanması bizi şaşırtmaz. Son beş yarışında da kazanacak durumda olmasına rağmen ikincilik ve üçüncülük elde eden 7 Drillomatic ve aradan sonra koştuğu her yarışta daha iyi bir performans sergileyen 4 Dizzy Sight ikilisi de koşuda öne çıkan diğer atlar.

4. KOŞU

3 PRIZED WARRIOR, ikinci olduğu yarışta burun farkıyla geçildi. O koşu, iğdiş edildikten sonraki ilk performansıydı. Bugün iyi idare edilmesi halinde potoyu önde geçebilecek durumda.  Koştuğu yarışlar iç açıcı olan 7 Finally ve istikrarlı 8 Old Fort da burada düşünülmelidir.5. KOŞU

Biri bu pist ve mesafede grup mücadele olmak üzere, katıldığı son dört yarışı da kazanan 1 QUEENS EMBRACE bugün bir kez daha potoyu önde geçebileceği uygun rakipler arasında koşuyor. Safkanın geçilmezliğini koruması için iyi bir fırsat daha bulduğu söylenilebilri. 

Son üç yarışı etkili olan ve iki yarış önce bugünkü favorimizin arkasında bitiren 3 Real Doozie ile formda olan ve son üçüncülüğünde dikkat çeken 2 Volador ikilisi, Queens Embrace'in hatasını kollayacaklardır.


6. KOŞU

Antonio Machado'nun iğdiş safkanı 10 PRISON PADRE, iki yarış önce çamur pistte Cpl. Dionicio'nun hemen gerisinde bitirmişti. Ardından formunu ilerletip etkili bir birincilik elde etti. 8 Cpl. Dionicio ile 3 Nicole Munnings son koşularında bir araya geldiler ve biri ikinci, diğeri de üçüncü olurken aralarında pek fark yoktu. Bugün burada da iyi koşmalarını bekliyoruz.7. KOŞU

İki yarış önce Santa Anita'da buna denk bir grubu geçen 4 FRENCH GETAWAY, son koşusunda Grup 3'te beşinci olmuştu. Bugün yeniden dengi rakipler arasında ilk şansı hak ediyor. 

Yarış gören 6 Blue Sky Kowboy ve iyi yarışlarından birini daha yapmaya aday olan 7 Hope Again ikilisi favorinin hatasını kollayacaklardır.

8. KOŞU

Kariyerinin ilk koşusunu kazandıktan sonra ara verip yakın zamanda yarış gören 8 Suzie Its You ile istikrarlı yarışlar yapan ve iki yarış önce buradaki rakibi 11 Sold On Salsa'nın arkasında bitiren Wowee de yarışın iddialı isimleridir. Ancak bizim favorimiz son koşusunda buradaki rakiplerinin birçoğunu geçen 6 CELESTIAL ORB olacak.9. KOŞU

6 EVER SMART, ilk koşusunda gerilerde bitirmiş olsa da hızla formunu ilerletip ikinci koşusunda ikincilik elde etti. Benzer bir profile sahip olan 2 Pure Rhythm, ve yüksek bir meblağa satın alınan 9 Completed da koşunun şanslı safkanlarıdır.